Ana sayfa Manşet Büyükşehir ve Efeler Ramazan’da El Ele

Büyükşehir ve Efeler Ramazan’da El Ele

198
0

Büyükşehir ve Efeler Ramazan’da El Ele

T.C. Efeler Belediyesi ve T.C. Aydın Büyükşehir Belediyesi, Efeler İlçesi’nde Ramazan sonuna kadar kurulacak sofralarda 40 bin vatandaşa hizmet verecek.

Ramazan ayı boyunca T.C. Efeler Belediyesi ve T.C. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ortak olarak,  Efeler’de 32 mahallede verilecek olan iftar yemeklerinin ilki Yedi Eylül Mahallesi’nde bulunan Yaşam Parkı’nda gerçekleşti.

“BİRLİĞİMİZ SOFRALARDA PEKİŞECEK”

Ramazan ayı için birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma temennisinde bulunan Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay, iftar sofrasında vatandaşla bir araya gelerek birlikte oruç açtı. Vatandaşın talepleri ve önerilerini dikkatle dinleyen Efeler Belediye Başkanı, talepler ile ilgili yapılacak projelerle ilgili bire bir bilgilendirdi. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği iftar yemeğinde Başkan Atay, “Değerli Yedi Eylül sakinleri, hepinizin Ramazan’ını kutluyorum. Biz belediye olarak, Yedi Eylül Mahallesi’ndeyiz, komşuyuz, birlikteyiz. O yüzden ilk iftar yemeğini burada veriyoruz. Birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan ayının hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Birliğimiz sofralarda pekişecek, beraberliğimiz hizmetlerimizle devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

T.C. Efeler Belediyesi ve T.C. Aydın Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayının sonuna kadar Efeler İlçesi’ndeki mahallelerde kurulacak çadırlarda halka birlikte hizmet verecek. Efeler Belediyesi Ramazanın ikinci gününde Yedi Eylül Mahallesi ve Kadıköy Mahallesi’nde kurulacak olan çadırlarda hizmete devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here