Ana sayfa Gündem 42 YIL ÖNCE 12 EYLÜL 1980 KARA EYLÜL

42 YIL ÖNCE 12 EYLÜL 1980 KARA EYLÜL

180
0

ÜLKÜCÜ BABA…ÜLKÜCÜ REİS…SÖYLEMEZLERDEN …İSİMSİZ KALEMİNDEN SON TANGO…YAŞAYAN BİR TARİH OLARAK TARİHİN HER SAYFASINDA, HER ZAMAN, HER YERDE ADI MİLİTAN, ADI ÜLKÜCÜ DEŞİFRE EDİLMEYE HACET YOK, NAMI DEĞER BABA MUHAMMET ALİ RIZA ÖZİŞ …ZAMAN , ŞARTLAR ÖYLE ZARURİYET İLE SEVEREK, İSTEYEREK ÜLKÜCÜ OLMAYA BİR NEFER OLARAK ÖLÜMÜ HİÇ KORKMADAN SEVEREK İSTEYEREK ADETA KOŞARCASINA DEVLET, MİLLET, YÜCE TÜRK ULUSU,BAYRAK VE VATAN AŞKI İÇİN ÜLKÜCÜ OLDUM.ÇOCUKLUĞUM, GENÇLİĞİM, ÖMRÜM DEDİĞİM ÜLKÜCÜLÜK YOLUNDA BUGÜN DAHİ ÜLKÜCÜ OLARAK ANILAN BİR KİŞİ OLARAK KALEMİMDEN HER NE KADAR BAZI KONULAR HER NEKADAR MAHREMİMİZ OLSADA KALEME ALIP UNUTANLARA HATIRLATIYORUM. BU DEVRİN GENEL KURMAY KOMUTANI OLAN SÖZDE PAŞA DENGELER BOZULMASIN DİYE BİR SAĞDAN BİR SOLDAN SUÇLU OLUP OLMADIKLARINA BAKMAKSIZIN YARGILAMA BİLE YAPMADAN GENCECİK FİDANLARI ASAN KENAN EVREN DİYE İNSANLIKTAN NASİBİNİ ALMAMIŞ ŞEREF VE HASSİYET BİLMEMİŞ TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN VE MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞININ YÜZ KARASI OLMUŞ, KENAN EVREN ATEŞİN BOL OLSUN CEHENNEMİN EN DİBİNDE YAN,SANA BUGÜN DAHİ BEDDUA İLE ŞAHSIM OLARAK BÜTÜN ÜLKÜCÜLER, DEV YOL, DEV GENÇ VE TÜM SOL, GENÇLİK VE MİLİTANLAR OLARAK BEDDUA EDİYORUZ.

İŞTE TARİHİN O BİR YÜZÜNDE ÖYLE BİR KARANLIK EYLÜL Kİ ACILARI BUGÜN HALA GEREKSE SAĞ GEREKSE SOL BÜTÜN DÜŞÜNCE, FİKİR VE DAVA İNSANLARININ BEYNİNDE, VİCDANINDA UNUTULMADAN YAŞANILMAKTADIR. GEÇMİŞTEN BU GÜNE GEDİĞİMİZDE MHP VE ÜLKÜCÜ CAMİAYA BAKTIĞIMIZDA VE O DÖNEMİN MİLLİYETÇİLİĞİNİ NE DE ÜLKÜCÜLÜĞÜNÜ MALESEF GÖREMİYORUZ.

DEMOKRASİNİN OLMAZSA OLMAZI CHP BAKTIĞIMIZDA İSE HELEKİ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KURUCU OLDUĞU CHP NE BİR SOL GÖRÜŞÜ NE DE BİR ALTI IŞIĞI GÖRÜNEMEMEKTEDİR. BUGÜN TÜRK SİYASİ HAYATINA BAKTIĞIMIZDA NE MİLLİYETÇİ NE SAĞCI NE SOLCU NE DİNDAR NE DE MUHAFAZEKAR…

İÇİ BOŞ KİMİN NEREYE HİZMET ETTİĞİ BELLİ OLMAKSIZIN BİR İDEOLOJİ OMAKSIZIN BOM BOŞ PARTİLER GÜNDEME GELMİŞ SİYASİ ARENAYA ÇÖKMÜŞLER, VATAN MİLLET, DEVLET, BAYRAK, DİN, İMAN, AHLAK HER ŞEY BERTARAF EDİLMİŞ, KİMİN NE İÇİN HİZMET EDECEĞİ BELİRSİZ BİR BOŞLUKKİ KELİMELER YETMİYOR. HERKES BEN BEN OLMUŞ BEN GELEYİM HÜKÜMET OLAYIM, ÜLKE EKONOMİ, VATAN, BAYRAK, MİLLET NE OLURSA OLSUN YİYELİMDE YİYELİM, GELELİMDE GELELİM NE OLURSA OLSUN ÖYLE BİR PARONOYAK DURUMA DÜŞÜLMÜŞ. BİRİLERİ TUTTURMUŞ ALTILI MASA, MASAYA TOPLA, ÇARP,BÖL, ÇIKAR ALTI ÜSTÜ BİR TAHTA MASA İÇİDE BOŞ DIŞIDA BOŞ, NETİCE SIFIR BUGÜN BU ÜLKEDE BİR TEK SIKINTI VARDIR, İKTİDAR PARTİSİ OLAN AK PARTİ’NİNDE BÜYÜK RAHATSIZLIK DUYDUĞU KARŞISINDA BİR MUHALEFET PARTİ BULAMAMASIDIR.

BUGÜN MHP’YE BAKTIĞIMIZDA BİR MUHALEFET PARTİSİ DEĞİL, BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NE BAKTIĞIMIZDA MUHALEFET PARTİSİ DEĞİL, TÜRKİYE’NİN OLMAZSA OLMAZI CUMHURİYET HALK PARTİSİ, NE BAKTIĞIMIZDA BU DA MUHALEFET PARTİSİ DEĞİL, İYİ PARTİ OLARAK TÜRK SİYASETİ, NE GİRMİŞ HEMEN HEMEN HER BİR PARTİDEN HALKIN DEYİMİYLE DEVŞİRME İLE OLUŞMUŞ SAĞCI DESEN SOLCU DESEN MAHAFEZAKAR DESEN HİÇ BİR AD BULAMIYORUZ BUDA MUHALEFET PARTİSİ DEĞİL. KİM DİYOR HALKIMIZ DİYOR, KİM DİYOR HALK DİYOR HALK DİYOR, KİM DİYOR HALK DİYOR… AK PARTİ NEREDEN GELDİ, AK PARTİ BU MİLLETİN BAĞRINDAN YÜZDE 52 OY ALARAK TÜRK SİYASİ HAYATINDA TEK BAŞINA İKTİDAR OLMUŞ TEK PARTİ OLMA BAŞARISIYLA TARİHE GEÇMİŞTİR. ŞİMDİ GELDİK KAHPE KARA, KANLI 12 EYLÜL 1980 NE GENCECİK FİDANLARIN SAĞCI, SOLCU, ÜLKÜCÜ, KOMİNİST, FAŞİST, DEVRİMCİ DİYE GENCECİK YAŞTA TOPRAĞA GİDEN FİDANLARIMIZA EVET BU GÜNE GEİDİĞİMİZDE ESAS İHANETE BAKTIĞIMIZDA SAĞCIYIM DİYENLERDE SAĞCILIK KALMADIĞINI GÖRÜYORUZ, SOLCUYUM DİYENLERDE SOLCUKLUK KALMADIĞINI GÖRÜYORUZ HELEKİ MİLLİYETÇİYİM, ÜLKÜCÜYÜM DİYEN BU GÜNÜN ADAMLARINDA…

TÜRKİYE’DE BUGÜN KENDİ ÖZ YURDUNDA VATANINDA BU ŞEREFLİ TÜRK BAYRAĞININ ALTINDA ATASI OLAN OSMANLI,YI İNKAR EDENLERLE TÜRK MİLLETİ,NİN VE TÜRK İSLAM ALEMİNİN CENNET MEKAN, ÖNDE GELEN CEMAAT LİDERLERİNE DİL UZATMA, HAKARET ETME LÜKSSÜ İÇİNDE OLANLARA SES ÇIKARMAYAN, SES ÇIKARAMAYAN HATTA VE HATTA CUMHUR İTTİFAK OLARAK GÖRÜNENLERDE DAHİ BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN ,DİYEREK TEPKİ VERMEYENLER ZATENKİ GEÇTİK O BİZ MEHALEFETİZ ,BİZ İKTİDARA GELECEĞİZ, BEN CUMHURBAŞKANI OLACAĞIM VS. DİYENLER… BU ÜLKEDE O KAHPE, O KARANLIK ,O KANLI EYLÜL’Ü UNUTMAYAN DÜNYA LİDERİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANI REİSİ CUMHUR BAŞBUĞ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VAR.

ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ. JANDARMA TERÖRLE MÜCADELE GAZİ MUHAMMET ALİ RIZA ÖZİŞ OLARAK KENDİMİ BİLDİM BİLELİ DEVLETİMİN HEP YANINDAYDIM BUGÜN ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN TEK KELİME İLE ÖLÜMÜNE DEVLETİMİN SAYIN CUMHUR BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN YANINDAYIM. ŞİMDİ SORUYORUM CUMHUR İTTİFAK OLARAK KOLTUKLARDA,MAKAMLARDA MEVKİLERDE OTERİTE OLARAK OTURANLAR DİYEBİLİYORMUSUNUZ…?

MEVKİ, MAKAM, KOLTUK, RANT DERDİMİZ YOK BİZ BU MİLLETE HİZMETKAR OLMAYA GELDİK DİYEBİLECEK BABAYİĞİTLERGEREK BİZE. BEN ŞAHSIM, FİKİR VE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ İÇERİSİNDE DİYORUMKİ ŞU MUHALEFET OLACAK PARTİLERE VE BAŞTA ANA MUHALEFET PARTİSİ, MHP’YE MUHALEFET PARTİSİ OLUN, OLUNDA İKTİDAR PARTİSİ OLMAYA YÜZÜNÜZ OLSUN. MHP VE CHP MUHALEFET PARTİSİ OLUNDA BU 12 EYLÜL’DE TOPRAĞA DÜŞEN GENCECİK FİDANLARA ŞEHADET ŞERB ETİ İÇEN KAHPECE ŞEHİT EDİLEN RUHLARI ŞAD MEKANLARI CENNET KAHRAMAN VATAN EVLARLARI ŞEHİTLERİMİZ VE KANLA SULANMIŞ ŞU TOPRAĞA BASMAYA, ANMAYA, HELALLEŞMEYE YÜZÜMÜZ OLSUN,BİR VİCDANIMIZ, BİR AHLAKIMIZ, BİR DİN VE İMANIMIZ OLSUN, MÜNAFIK OLMAYA HACET YOK, ÖLÜMDE VAR, BU DÜNYA İMTİHAN DÜNYASI, BU DÜNYA RANT DÜNYASI DEĞİL SİZ 12 EYLÜL MÜ DEDİNİZ?

O TARİH Kİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ VATAN TOPRAĞINI BİR ARABAYA BENZETECEK OLUR İSEK BU ARABA UÇURUMDAN, YARDAN AŞAĞI YUVARLANACAKTI. O ÜLKÜCÜLERKİ BU ARABANIN ALTINDA TAKOZ OLDULAR,ŞEHİT OLDULAR AMA BU ARABA DEVRİLMEDİ!

UÇURUMDAN YARDAN AŞAĞI UÇMADI, BU ARABA O ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER VE BEDELİ EN AĞIR ŞEKİLDE ÖDEMİŞ TAŞ MEDRESİLİLERLE BU GÜNLERE GELDİ…BUGÜN TÜRKİYE İKTİDAR PARTİSİ OLAN AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE DÜNYA LİDERİ CUMHUR BAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEY 12 EYLÜLLERDE TOPRAĞA DÜŞEN GENCECİK FİDANLARIN HASABINI SORAN HUKUK VE ADALET MEKANIZMASINI İŞLETEREK HESAP SORAN YUNAN VE YUNAN TOHUMLARI VATAN HAİNİ İŞ BİRLİKÇİLERİNİ FETO GİBİ, PYD GİBİ,PKK GİBİ BİR ÇOK TERÖR VE TERÖR ÖRGÜTLERİNE REST ÇEKEN BİR CUMHUR REİSLE BERABERİM.

BİZ, BİZLER ÖLÜMÜ KORKUTTUK,BİZLER ÖLÜMÜ TOZLU YOL BİLDİK, BİZLER KEFEN NE BİLMEDİK, BİZLERKİ İSİM NAM, ÜNVAN BİLMEDİK, BU VATANKİ BİR NEFES KADAR HE ZAMAN ,HER YERDE OLAN İSİMSİZ KAHRAMANLAR SAYESİNDE AYAKTA DURUYOR. BİZLER KİMLERMİYİZ, BİZLER RECEP TAYYİP ERDOĞAN, SÜLEYMAN SOYLU, HULİSİ AKAR, HAKAN FİDAN KISACA MEHMET, MEHMETÇİK,

KÜNYE… HABER EDİTÖR:MUMAMET ALİ RIZA ÖZİŞ