Ana sayfa Son Dakika Ali Kemal Özcan CHP Söke İlçe Başkanı Açıklaması

Ali Kemal Özcan CHP Söke İlçe Başkanı Açıklaması

5
0
Ali Kemal Özcan CHP Söke İlçe Başkanı
Ali Kemal Özcan CHP Söke İlçe Başkanı

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un açıklamalarını her vatandaşımız gibi hayretle ve ibretle okudum. Bir kez daha anladık ki Aydın ili ile ne kadar alakasız olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Sayın Yavuz ; sizi samimi olmaya ve doğruları söylemeye davet ediyorum. Her ne kadar Aydın ili ile alakasız durumda olsanız da hatırlatmak isterim ki siz Aydın’ın milletvekilisiniz. Lütfen halkımızı kandırıp alay etmeyin.

Sarıçay Barajı’nın maliyeti, hem de güncellenmiş bedeli Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından karşılanmaktadır. Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclisimiz  ASKİ Genel Kurulu’nda Sarıçay Barajı’nın yapımı ve maliyeti ile ilgili karar aldı ve DSİ ile protokol imzaladı. Madem Sarıçay Barajı’nı DSİ yapıyor, maliyetini karşılıyorsa DSİ ile Aydın Büyükşehir Belediyesi yapım ve maliyet ile ilgili bu protokolü neden imzaladı?

Eğer maliyeti DSİ karşılayacaksa, yapılan bu protokolü iptal edelim ki, hem DSİ hem de Aydın Büyükşehir Belediyesi yükleniciye para ödemesin. Çift dikiş yapmayalım.Halkın parasını bir baraj için iki defa ödemeyelim.

                             Ali Kemal Özcan CHP Söke İlçe Başkanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here