Ana sayfa Gündem Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı daha güzelleştirmeye devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı daha güzelleştirmeye devam ediyor

10
0
Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın'ı daha güzelleştirmeye devam ediyor
Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın'ı daha güzelleştirmeye devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın’ı daha güzelleştirmeye devam ediyor

ADNAN MENDERES BULVARI’NA BAHAR GELDİ

Aydın’ı güzelleştirmek için yılın her mevsimi çalışmaya devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Efeler’in en önemli caddesi olan Adnan Menderes Bulvarı’nda çiçeklendirme çalışması yaptı. Bulvarı rengârenk yapan çiçekleri gören vatandaşlar çiçeklerin önünde özçekim yaparken bulvara baharın geldiğini söyledi.

Çiçeklendirmede Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Mimar Sinan Mahallesi’ndeki fidanlığında yetiştirilen çiçekler kullanıldı. Aydın’ın Söke, Kuşadası ve Nazilli ilçeleri başta olmak üzere Kuyucak, Sultanhisar, Yenipazar, Karacasu, Atça Didim’de de Büyükşehir’in yetiştirdiği çiçeklerle güzelleştirilme çalışmalarına devam ediliyor. Yapılan çalışmalar için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür eden vatandaşlar, çiçeklerin önünde özçekim (selfie) yapmayı da ihmal etmedi.

Aydın’ın kış aylarında da baharı yaşadığını belirten Başkan Çerçioğlu ise Aydın’ı daha da güzelleştirmek için yapılan çalışmaların her mevsim Aydın’ın 17 ilçesinde devam ettiğini ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here