Ana sayfa Manşet AYDIN MHP İL BAŞKANI TERÖRİST SEVİCİ GİBİ SKANDAL SÖZLERİ İLE GÖREVDEN ALINDI

AYDIN MHP İL BAŞKANI TERÖRİST SEVİCİ GİBİ SKANDAL SÖZLERİ İLE GÖREVDEN ALINDI

159
0

AYDIN MHP İL BAŞKANI BURAK PEHLİVAN TERÖRİST SEVİCİ GİBİ, SEVİYESİZ VE MESNETSİZ ELEŞTİRİ YAPACAĞIM DİYE; İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AYTEKİN KAYA İÇİN; ASKER KARILARI GİBİ AĞLIYOR Sözleri ile MHP GENEL MERKEZİNCE GÖREVDEN ALINDI.

Bu sözler ile Başta Yüce Türk Milleti, Mhp ve Ülkücü Camia, TSK, ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ,Tüm TÜRKİYE Ayağa kalktı. MHP GENEL MERKEZİ Derhal harekete geçerek, il başkanına görevden aldı. Bu SKANDAL SÖZLER Sarfeden başkanın ÖZÜR DİLEMESİ, İnandırıcı, ikna edici görülmediği gibi, kendisini daha da, küçülttüğüne vatandaşlarımız söylüyor.

Aydın MHP İl Başkanı’nın bu SKANDAL VE HAKARET DOLU Sözleri itibariyle, Muhatap olan İNCİRLİOVA BELEDİYE BAŞKANI SAYIN AYTEKİN KAYA’nın DAVA açacağı gelen bilgiler arasında.

Peki bu AYDIN MHP İL BAŞKANI BURAK PEHLİVAN’I Kamuoyu nasıl tanıyor biliyor. MAFYA Vari hal hareket, ruhsatsız silah taşıma, emniyet mensuplarına karşı mukavemet, 31 Mart seçimlerinde basına hiç para vermemesi, basın için ayrılan paranın nereye harcandığı vs. bir çok konu için şaibeli durumları ile tanındığı ve konuşulduğu, ne iş yaptığı, kısa sürede nasıl zengin olduğu gibi, Halktan gelen bir çok bilgi var…

Şimdi gözler Aydın MHP İl Başkanlığına kimin getirileceği merakla bekleniyor. Vitrine çıkarılacak Mhp İl Başkanı, ŞAİBESİZ Bakalım kim olacak, Seçimden alınan sonuçlar ortada.

HABER :ALPEREN ÖZİŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here