Ana sayfa Uncategorized AYDIN,LI DOKTOR UYUŞTURUCU TACİRİ ÇIKTI

AYDIN,LI DOKTOR UYUŞTURUCU TACİRİ ÇIKTI

16
0
blank

Nazilli Devlet Hastanesi’nde görev yapan kadın doktor E.Ç., otomobilinde uyuşturucu madde ve hassas terazi ile yakalandı. E.Ç., gözaltına alındı.  Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerinin bir süredir takibinde olan Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servisi Pratisyen Hekimlerinden E.Ç.’nin otomobiline Efeler girişinde bulunan uygulama noktasında arama yapıldı.  Yapılan arama sonucu Doktor E.Ç.’nin otomobilinde gizlenmiş bir miktar uyuşturucu madde ile hassas terazi ele geçirildi. Uyuşturucu madde ve hassas teraziye el konulurken Doktor E.Ç. gözaltına alındı.  Gözaltı işlemlerinin tamamlanan E.Ç., adliyeye sevk edildi.

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Osman Açıkgöz, Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde görevli Pratisyen Hekim E.Ç.’nin uyuşturucudan gözaltına alınmasıyla ilgili açıklama yaptı. Açıkgöz, “Yarıgıya intikal etmiş bir olay. Süreci takip ediyoruz.” dedi.

Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Şafak Çalışkan ise doktor E.Ç.’nin bir takım çevrelerce kullanıldığını iddia ederek tutuklanması durumunda açığa alınacağını ve hakkında idari soruşturma başlatılacağını ekledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here