Ana sayfa Son Dakika AZİLLİ ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTI BAŞKAN ÖZCAN ŞEHİT MUHAMMED CAN SEVİM’İ UNUTMADI

AZİLLİ ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTI BAŞKAN ÖZCAN ŞEHİT MUHAMMED CAN SEVİM’İ UNUTMADI

25
0
AZİLLİ ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTIBAŞKAN ÖZCAN ŞEHİT MUHAMMED CAN SEVİM’İ UNUTMADI
AZİLLİ ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTIBAŞKAN ÖZCAN ŞEHİT MUHAMMED CAN SEVİM’İ UNUTMADI

NAZİLLİ ŞEHİDİNE SAHİP ÇIKTI BAŞKAN ÖZCAN ŞEHİT MUHAMMED CAN SEVİM’İ UNUTMADI

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Van Çaldıran Şehit Muhammed Can Sevim İlk ve Ortaokulu için yardım kampanyası başlattı.

Nazilli Belediyesi, Van’ın Çaldıran ilçesinde 22 Kasım 2018’de askerin aracın devrilmesi sonucu şehit düşen Teğmen Muhammet Can Sevim’in isminin verildiği okul için yardım kampanyası düzenledi.

Tüm Nazilli halkını kampanyaya destek vermeye çağıran Başkan Özcan; “Şehidimiz şahadet yemini etmeden önce görev yaptığı Van Çaldıran’da bir okula yardım kampanyası düzenlemek istemiş, Nasip olmamıştı. Şahadetinden sonra Van Çaldıran’da bir okula devletimiz tarafından ismi verildi. O’nun aziz hatırasını yaşatmak ve Şehit Muhammed Can Sevim İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinin yüzlerini gülümsetmek için yardımlarınızı bekliyoruz” dedi.

10 Aralık 2019 Salı gününe kadar sürecek kampanya kapsamında vatandaşlar, temizlik malzemesi, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için okuma kitapları, 7. ve 8. Sınıflar için test kitabı, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, elbise ve ayakkabı gibi malzemeleri Nazilli Belediyesi giriş katında bulunan danışmaya bırakabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here