Ana sayfa Ekonomi Başkan Astepe ; Özlem Başkanımıza Çok Teşekkür Ediyoruz

Başkan Astepe ; Özlem Başkanımıza Çok Teşekkür Ediyoruz

47
0

Aydın Büyükşehir Belediyesi, pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafların bu zorlu süreci en az hasarla atlaması amacıyla çeşitli destek çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs(Covid-19) salgını nedeniyle zor günler geçiren esnafa Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin desteği devam ediyor. İl genelinde olduğu gibi Nazilli’de çeşitli meslek gruplarına desteğini sürdüren Büyükşehir belediyesi, son olarak Nazilli Bakkallar Odası’na bağlı kantinci esnafına sosyal destekte bulundu. Başkan Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda hazırlanan yardım kolileri, AYBA ekipleri tarafından kantinci esnafı ve çalışanlarına ulaştırıldı. Nazilli Bakkallar Odası Başkanı Fatih Astepe, verilen destek nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin esnafa yaptığı sosyal destek ile ilgili değerlendirmede bulunan Nazilli Bakkallar Odası Başkanı Fatih Astepe, başkan Özlem Çerçioğlu’nun zorlu süreçte gösterdiği dayanışmayla esnaflara moral verdiğini, maddi ve manevi olarak her zaman yanlarında olduğunu hissettirdiğini söyledi. Başkan Astepe, “Koronavirüs nedeniyle ülkemizin içinden geçmiş olduğu bu zorlu süreçte kepenk kapatmak zorunda kalan kantinci esnafımız ve yanında çalışanlara yapmış olduğu sosyal destek nedeniyle sevgili hemşehrimiz Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.