Ana sayfa Gündem BAŞKAN ÖZAKCAN KAMYONCULAR İLE BULUŞTU

BAŞKAN ÖZAKCAN KAMYONCULAR İLE BULUŞTU

146
0

BAŞKAN ÖZAKCAN KAMYONCULAR İLE BULUŞTU

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, Aydın Kamyoncular ve Kamyonetçiler Nakleyiciler Esnaf Odası üyeleri ile bir araya geldi.

Kemer Mahallesi’ndeki Medusa Kahvehanesi’nde Aydın Kamyoncular ve Kamyonetçiler Nakleyiciler Esnaf Odası Başkanı Adnan Girgin ve üyeleri ile buluşan Başkan Özakcan, bugüne kadar yaptıkları çalışmalar ile vatandaşlarda büyük bir güven ve memnuniyet oluşturduklarını söyledi. Sıfırdan bir belediye kurmanın zorluğunu çektiklerini kaydeden Başkan Özakcan, “Göreve geldiğimiz gün halkımıza hizmet edecek ne ekipmanımız ne de hizmet edeceğimiz bir hizmet binamız vardı. Çok şükür personelimizin de özverili çalışmaları ile bugün tüm mahallelerimize hizmet götürdüğümüz sorunsuz bir şekilde işleyen bir belediye haline geldik. Tüm bunları kısa süre içerisinde gerçekleştirirken gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile de halkımızda büyük bir güven ve memnuniyet oluşturduk” dedi.

“KAN KUSTUK, KIZILCIK ŞERBETİ İÇTİK”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Başkan Özakcan, “Cumhuriyet Halk Partisi’ne 30 yıl hizmet ettim. Partinin çeşitli noktalarında yöneticilik görevimin yanı sıra milletvekilliği ve belediye başkanlığı yaptım. Ben bunları inkar edecek değilim, etmiyorum da. Siyasi yaşantım boyunca bir çok sorun ile karşılaştık. Yeri geldi parti içerisinde de sorun yaşadık. Kan kustuk, kızılcık şerbeti içtik. Ama geldiğimiz son durum bizi çok üzdü. Genel Başkan Kılıçdaroğlu bize verdikleri sözü tutmadı. Aydın’da CHP Özlem Çerçioğlu partisi haline geldi. Ben dahil Söke ve Kuşadası belediye başkanı arkadaşlarım yeniden aday gösterilmedik. Bize yapılan bu haksızlık karşısında partiden istifa ederek, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın daveti üzerine Demokrat Parti’ye geçtim. Bu seçimler genel seçim değil. Yerel seçimlerde partiden çok adaylar önemlidir. 31 Mart akşamı bu söylemleri yaşayarak göreceğiz. Yeter söz Efeler halkının sloganı ile çıktığımız bu yolda zafer bizim olacak” dedi.

Kamyoncular ve nakleyicilerin faaliyetlerinin görev ve sorumluluk alanları dışında olduklarını ancak her zaman her konuda esnafların yanlarında olduklarını sözlerine ekleyen Başkan Özakcan, oda üyelerinin istek ve sorunlarını dinledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here