Ana sayfa Gündem BAŞKAN ÖZAKCAN TEZAHURATLARLA KARŞILANDI

BAŞKAN ÖZAKCAN TEZAHURATLARLA KARŞILANDI

328
0
blank

BAŞKAN ÖZAKCAN TEZAHURATLARLA KARŞILANDI

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan seçim ziyaretlerini sürdürüyor. Osman Yozgatlı Mahallesi’ni ziyaret eden Özakcan, mahalle halkı tarafından tezahüratlarla karşılandı.

Seçimlere az bir zaman kala Efeler Belediye Başkanı ve DP Başkan Adayı M. Mesut Özakcan Osman Yozgatlı Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Telsiztepe Caddesi’ndeki bir kahvehanede vatandaşlara hitap eden Özakcan, “Efeler Belediyesi eski Aydın Belediyesi’ne 56 köy, 5 belde daha katılarak nüfusu 100 bin artan bir belediye oldu. Hazır kurulu bir belediye değildi. Sıfırdan bir belediye kurarak tüm imkanları ile sorunsuz çalışan bir yapı oluşturduk. Tüm bunları yaparken de halkımızda yüksek oranda bir memnuniyet yarattık” dedi.

Ay sonunda gerçekleştirilecek olan seçimlerin Türkiye tarihinde bir ilk olacağını kaydeden Özakcan, “Demokrasi tarihimizde ilk defa ittifaklarla oluşan bir seçime gideceğiz. Bizim herhangi bir parti ya da kişi ile ittifakımız yok. Bizim ittifakımız Efeler halkımız. Halkımızın desteği ile inşallah 31 Mart gecesi tüm Türkiye’ye örnek olacak bir demokrasi dersi vereceğiz. Demokrasinin ne demek olduğunu, halkın iradesinin ne demek olduğunu sizlerle beraber göstereceğiz. 30 yıldır aktif siyasetin içerisindeyim. Bu güne kadar hiçbir ayrım yapmadan hizmet ettim bundan sonra da bu anlayışla çalışmaya devam edeceğim” diye konuştu. Konuşmasını ‘Telsiztepe seninle gurur duyuyor’ tezahüratları ve alkışlar eşliğinde bitiren Başkan Özakcan vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirerek programını sonlandırdı .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here