Ana sayfa Manşet Başkan Özcan şantiye personelini ziyaret etti

Başkan Özcan şantiye personelini ziyaret etti

11
0
Başkan Özcan şantiye personelini ziyaret etti
Başkan Özcan şantiye personelini ziyaret etti

Başkan Özcan şantiye personelini ziyaret etti

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesini ziyaret ederek başladı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabahın ilk ışıklarıyla Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğü şantiyesine giderek personelini ziyaret etti.

İlçe genelinde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Özcan, “Sizler bizim sahadaki temsilcilerimizsiniz. Bu nedenle her birinize çok önemli görevler düşüyor. Sorunların belediyemize aktarılarak en kısa zamanda çözülmesinde önemli katkılarınız var” diye konuştu.

Nazilli’nin 82 mahallesinin tamamına hizmet götürdüklerini belirten Özcan, “Belediyemizin tüm birimlerinde disiplinli bir şekilde özveriyle çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum. Nazilli büyük bir ilçe. Kentimizin gelişmesi, örnek teşkil etmesi ve sorunların en hızlı şekilde çözüme ulaşması için hepimizin sorumluluk alması gerekiyor. Bu görevi her birinizin layığıyla yerine getireceğine inanıyorum” dedi.

Mesai saatine riayet edilmesi konusunda büyük hassasiyet gösteren Özcan, geç gelen personellere uyarılarda bulunarak, gerekli işlemlerin yapılması için tüm birimlere talimat verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here