Ana sayfa Gündem “CEKETİNİ ASSAN SEÇİMİ ALIRSIN”

“CEKETİNİ ASSAN SEÇİMİ ALIRSIN”

82
0

“CEKETİNİ ASSAN SEÇİMİ ALIRSIN”

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Efeler Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan İlyasdere ve Kuyucular Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Özakcan’a tam destek geldi.

Mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdüren Efeler Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, her gittiği mahallede vatandaşların desteğini almaya devam ediyor. Gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı da muhtarların da beğenisini kazanarak desteğini alan Başkan Özakcan’a ziyaretleri sırasında İlyasdere Muhtarı Tuncay Öztürk ve Kuyucular Muhtarı Muzaffer Ergün  eşlik etti. Kuyucular Mahalle Muhtarı Ergün, “Başkanımızla birlikte uyum içerisinde 5 yıl geçirdik. Okulumuzdan, camimize, yollarımızdan, temizlik işlerimize kadar başkanımız her konuda bizim yanımızda oldu, olmaya da devam ediyor. Bizler de başkanımızı kendi mahallemizden biri gibi görüyor ve seçimlerde yine sandıktan birinci olarak çıkacağına inanıyoruz” dedi.

VATANDAŞLARDAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Başkan Özakcan’a ziyaretleri sırasında vatandaşlardan övgü dolu sözler geldi. Kuyucular mahallesi sakinlerinden Ahmet Tanış, “Başkanımız ceketini asıp gitse oy alır, seçilir. Kendisi başarılı çalışmalarda bulundu. Aydınımızın has evladı, öz efe. Tüm hizmetlerden sorunsuz yararlanıyoruz. Mezarlıklarımız çok temiz ve bakımlı. Canlı bile gidip yatsan olacak. Başkanımızı Kuyucular halkı olarak çok seviyor, kendisine başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı. 

“BİZLER BİR AİLEYİZ” Vatandaşlara güzel sözlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Özakcan, “Hiçbir siyasi parti, dil, din, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan çalışmalarımızı sürdürdük. Muhtarlarımız ile mahallelerimizin taleplerini karşılamaya çalıştık. Demokratik bir anlayış ile Türkiye’ye örnek olacak şekilde yönettiğimiz belediyemiz ile vatandaşlarımızda yüksek oranda memnuniyet yarattık. Geçmişte mensubu olduğumuz partiden aday gösterilmeyince muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan aday olmamız yönünde gelen istekler üzerine Demokrat Parti’den aday olduk ve huzurunuza çıktık. Her zaman vatandaşlarımızı kendi ailemizin birer ferdi gibi gördük ve bu anlayış ile büyük bir aile olduk. Bu güzelliği ve samimiyeti önümüzdeki dönemde de sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here