Ana sayfa Gündem Çine’de vatandaşlar her pazarda dağıtılan çorbalardan memnun

Çine’de vatandaşlar her pazarda dağıtılan çorbalardan memnun

9
0
Çine'de vatandaşlar her pazarda dağıtılan çorbalardan memnun
Çine'de vatandaşlar her pazarda dağıtılan çorbalardan memnun

Çine’de vatandaşlar her pazarda dağıtılan çorbalardan memnun

‘BİR BARDAK ÇORBA İÇİMİZİ ISITIYOR’

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın genelinde kurulan her pazarda dağıtılan çorbalardan alan vatandaşlar uygulamadan memnun olduklarını söyledi. Çine’de perşembe pazarında çorbalarını alan vatandaşlar uygulamanın devam etmesini isteyip “Özellikle soğuk günlerde soğuktan üşürken Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin dağıttığı çorba içimizi ısıtıyor. Allah başkanımız Özlem Çerçioğlu’ndan razı olsun” dedi.

Pazara Karakollar Mahallesi’nden gelen Ali Küçükkolcu “Biz evimizde bu çorbayı içemiyoruz. Bu çorba bizim için bir velinimet. Çok memnunuz” ifadelerini kullanırken Asude Tekkaş “Kendisi gibi, gülüşü gibi sıcacık bir çorba ikram ettiği için Özlem Başkanımıza teşekkür ediyorum. Hatta çorba benim yaptığımdan da güzel olmuş” dedi.

Vatandaşların birçoğunun ekonomik zorluk içerisinde olduğunun altını çizen Çineli Abidin Duran “Bu çorba bir dükkânda 10 lira. Acaba buradaki insanlardan kaç tanesi 10 lira vererek çorba içebilir. Bu kış ayında düşünüp ikram eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederiz. Pazarcı esnafı için bu çorba bir velinimet” şeklinde konuştu.

Pazarcı esnafı Selma Erdoğan ise “Soğuk havalarda bir bardak çorba içimizi ısıtıyor. Başkasını bilemem ama benim için çok iyi. Soğuk havalarda burada ayaklarımız donuyor, üşüyoruz; bir bardak çorba içimizi ısıtıyor. Yani Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here