Ana sayfa Gündem DEVLET-İ ALİYE KARACASU,YA KAYMAKAM DİYE FATİH SULTAN MEHMET HAN GİBİ FURKAN ALPAY,I...

DEVLET-İ ALİYE KARACASU,YA KAYMAKAM DİYE FATİH SULTAN MEHMET HAN GİBİ FURKAN ALPAY,I ATADI…

139
0

Karacasu Kaymakamlığı,na Erzurum İspir ilçesi 1995 yılı doğumlu FURKAN ALPAY atandı .Göreve başlayan genç Kaymakam ;Devlet,i Aliye Duruş, Temsil, Terbiye, Saygı ve Sevgi nasıl olunurmuş ;örnek davranışlarıyla tüm Karacasu Kamu Görevlileri ve Karacasu Halkına dudakları ısırtacak Duygular Yükledi .

Mesayi arkadaşlarına karşı olan samimiyet ve saygı ile ;bir anda kaynaşan ,Halka karşı içten duygularla kucaklaşan Kaymakam FURKAN ALPAY Gönüllere bir anda fetih etti.19 EYLÜL Gazi,ler anma programında ,Hizmet aşkıyla Karacasu,ya geldiğini, çok mutlu olduğunu ,kendisinin de bir memur çocuğu olduğunu dile getiren sayın ALPAY ;Gösterdiği samimi ve candan davranışları ile GAZİ,lere onure etti ;Kamu Kurum Daire Amirlerine,de ezici değil yapıcı olma dersi verdi.

Kendisine Tahsis edilen lojmanda ,hizmetli olarak çalışan personel istemediğini, lojmanda bekleyen emniyet personeli istemediğini, bu personeli başka yerlerde görevlendirilmesini isteyen sayın Kaymakam ;lojman bahçesinde bulunan tavuk kümesinden kendisine getirilen yumurtaları, benim olmayan tavuk ve yumurtayı ben almam ,yemem ,bu nasıl bir uygulama ,diyerek durum sorduğunda ,Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma personeli görevlendirildiğini öğrenince ,daha bir sinirlenerek ,lojman bahçe bakımı için görevli personel olsun ,kendi özel yaşam alanımda, benim özelimde olan hiç bir şeyi ben başkasına temizlettirmem diyerek bu personelleri başka yerlerde değerlendirilmesi talimatına verip ,hiç kimse benim şahsi memurum olamaz demiştir .

Bunu duyan, gören Karacasu Kamu görevlileri ve Karacasu halkı ;KARACASU,YA KAYMAKAM DEĞİL ;FATİH SULTAN MEHMET HAN GİBİ ; KAYMAKAM FURKAN ALPAY HAN Geldi yakıştırması yaptılar. Başarılar diliyoruz Sayın KAYMAKAMIMIZ HOŞ GELDİNİZ…. HABER EDİTÖR YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ