Ana sayfa Gündem Devlet ve Millet’in Buluştuğu Muhteşem Düğün

Devlet ve Millet’in Buluştuğu Muhteşem Düğün

351
0

14.07.2019 Pazar Günü Saat : 17.00 itibari ile Nazilli Sümer Park Havuzlu Düğün Salonunda yemekli ilahiyle başlayan Düğün Cemiyeti 19.30 Balo ile devam etmesiyle muhteşem bir organizasyon muhteşem bir kamu daire mülkü amirleri ve memurları eski ve yeni siyasi parti başkanları ve yöneticileri, eski ve yeni belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri köyden mahalleye geçen bütün muhtarlar ve halkın katılımıyla Devlet ve Millet’in yan yana adeta kucaklaşarak bir düğün cemiyeti yaşandı .

Nazilli Milli Emlak Şefi : Necdet TOZLUDAŞ Bey’in otuz yıla yakın devlet memurluğu görevinde bütün mesai arkadaşları ve mülkü amirleri ile son derece uyumlu barışık halkı ile sevgi saygı yasa ve mevzuatlara son derece bağlı olmasıyla görevini yapmış olan Sayın Necdet TOZLUDAŞ bu otuz yıla yakın bir süreçte sahibi olma örneği gösterdi. Devlet ve Millet’in kucaklaşması ancak bu kadar emsal olarak görülebilirdi. Mütevazi ve gösterişten uzak bir düğün muhteşem bir katılım ve coşkuyla yaşandı.

Nazilli Milli Emlak Şefi : Necdet TOZLUDAŞ’ın oğlu Kaan TOZLUDAŞ ve ailesine ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Düğününe iştirak eden katılan, telefon ve mesajlarıyla kutlama yapan herkese Sayın Necdet Bey teşekkür ediyor minnet, şükran ve onur duyduğunu dile getirdi.

Haber Kaynağı : Nesime TOPÇU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here