Ana sayfa Uncategorized DÜNYA MARKASI UĞUR,DAN HALKIMIZIN SAĞLIĞI ADANI DEV DESTEKLER

DÜNYA MARKASI UĞUR,DAN HALKIMIZIN SAĞLIĞI ADANI DEV DESTEKLER

70
0

DÜNYA MARKASI UĞUR’ DAN
HALKIMIZIN SAĞLIĞI ADINA DEV DESTEKLER,
Değerli Basın Mensupları,
İçinde bulunduğumuz; Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen, ülke ekonomilerini alt üst eden, ülke sınırlarının kapatılmasına neden olan Pandemi boyutundaki Salgın Hastalık nedeniyle, oldukça ağır koşulların uzun sürmemesi en büyük dileğimizdir.
En zor şartlarda tüm halkımızın bu salgınla mücadelede bizimle birlikte emek ve çaba içinde olması, öncelikle çalışanlarımızla birlikte tüm halkımızın sağlığının ve işlerinin korunması, şartların düzelerek normal yaşama dönülmesi, gelecek dönem için en büyük umudumuzdur.
Hep birlikte bu zorlukların üstesinden gelebilmek başarımızın teminatı olacaktır. Bunun bilincinde olduğumuzu ifade etmek isteriz.
Bu kapsamda bizlere fedakarca çalışmaları ile destek ve güç veren sağlık kurumlarına ve sağlık emekçilerine minnettarız.
Bizlerde Uğur Grubu olarak, Sayın Cumhurbaşkanı’ mızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiye’m” kampanyası kapsamında, 146 ülkeye ihracatımız ile ülkemiz ekonomisine, ilimizin ve ilçemizin istihdamına katkı sağlayan çalışmalarımıza devam ederken, Nazilli Devlet Hastanemizin sağlık hizmetlerine de destek vererek devletimize ve halkımıza karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeyi görev sayıyoruz.
Uğur Grubu bu çerçevede sağlık hizmetlerimize, Mart ayından bu güne, 13.800.00,00 TL değerinde bağış ve yardım desteği vererek, aşağıdaki katkıları sağlık sistemimize sağlamıştır. .

 NAZİLLİ DEVLET HAST. Covid 19 Desteği Adına Ventilatör Cihazı -Komple
 NAZİLLİ DEVLET HAST. Covid 19 Desteği Adına Yoğun Bakım 2 adet Ventilatör Cihazı
 NAZİLLİ DEVLET HAST. Covid 19 Desteği Adına Yoğun Bakım Konteyner ve Mobilya

 NAZILLI DEVLET HASTANESI 20 yataklı yoğun bakım havalandırma sistemi

 NAZILLI DEVLET HASTANESI 2022 YILINDA 4 ANA BÖLÜMDEN OLUŞAN ANJİYO MERKEZİ KAZANDIRILMASI PLANLANMIŞTIR. ( Proje Bedeli Bağış Sözleşmesi imzalanmıştır. )

Bu çalışmalarımızda bize onay ve moral veren başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere samimi işbirliği içinde destek veren Nazilli Devlet Hastanesi Baş Hekimi Sayın Uzman Dr. Engin Tetik Bey ve hastanemizin teknik ekibine ve doktorlarına, tüm görevli sağlık personeline teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Uğur Soğutma AŞ Direktörü Erdoğan Ulaş