Ana sayfa Gündem Enver amcanın yardımına Kürşat Başkan koştu

Enver amcanın yardımına Kürşat Başkan koştu

6
0

Enver amcanın yardımına Kürşat Başkan koştu

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Zafer Mahallesi’ndeki eski bir evde yalnız yaşayan 74 yaşındaki Enver Yükselen’i ziyaret ederek tüm masraflarının Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kaymakamlığı tarafından karşılanacağını müjdeledi.
Nazilli Belediyesi, geçtiğimiz gün ünlü sanatçı Haluk Levent tarafından Ahbap Derneği’nin sosyal medya hesabında paylaşılan ve yerel gazetelerin konu aldığı Enver Yükselen’e yardım eli uzatacağını açıkladı.
YENİ BİR EVE YERLEŞTİRİLECEK
Zafer Mahallesi’ndeki eski ve yıkık bir evde yalnız yaşayan 74 yaşındaki Enver Yükselen’in kaldığı yerden alınarak 1+1 eve yerleştirileceğini söyleyen Başkan Özcan, “Amcamızın tüm beyaz eşya ve mobilya ihtiyacını karşılayacağız. Aydın Ahbap ailesine ve kıymetli sanatçımız Haluk Levent’e ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bir kere daha gördük ki biz birlikte çok güçlüyüz” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”
Enver amcanın Zafer Mahallesi’ndeki evine giderek kendisinden bilgi alan Özcan, “Şimdiye kadar her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” sözlerini kaydetti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here