Ana sayfa Uncategorized ESNAF KREDİ KOOPERATİF BAŞKANI DURSUN ÖZTUNÇ,TAN TEHDİT,HAKARET,MHP,YE REST,SKANDALLARI…

ESNAF KREDİ KOOPERATİF BAŞKANI DURSUN ÖZTUNÇ,TAN TEHDİT,HAKARET,MHP,YE REST,SKANDALLARI…

1740
0
blank

Önce Gazete,ci,Basın Mensubu TSK JGK GAZİ,ye tehdit hakaret,sonra MHP Belediye Meclis üyesi olmasına rağmen,MHP Belediye Başkanı,nın alköl ruhsatı verilmesi için Meclis toplantısında oylamada RET oyu vermesi,MHP Belediye Başkanı,na SENİ O KOLTUKTAN İNDİRMESİ,NE BİLİRİM demesi,Kamuoyunda çığ gibi büyüyen tepkiler,le ŞİMŞEKLERİ üzerine çekti.

Daha öncede şaibeli seçim olduğu haberleri ile gündeme gelen ESNAF SANATKARLAR KREDİ KOOPERATİFİ BAŞKANI DURSUN ÖZTUNÇ gündeme bomba gibi oturdu.

NAZİLLİ MHP BELEDİYE BAŞKANI HALUK ALICIK,Bu konuda,daha sonra açıklama yapacağını,kendi meclis üyesinin bu şekilde oy kullanmasına üzüldüğü,gözlerden kaçmadı.Tekrar belediye meclis üyesi yapılmayacağı,kulislerde konuşulmakta.Dursun Öztunç,un Belediye Başkanı,na SENİ O KOLTUKTAN İNDİRİRİM dediği de kamuoyunda dilden dile dolaşmakta,esnaflar bu konuyu,bildiklerini,böyle uslup,tehdit,hakaret vari bir basiretsizlikle davranış içerisinde olan Dursun Öztunç,a kınadıklarına dile getirdiler.

BELEDİYE BAŞKANI HALUK ALICIK için desteklerinin devam edeceğine,güvenlerinin tam olduğuna,bir beş sene daha Belediye Başkanı olarak HALUK ALICIK,a görmek istediklerini söyleyen esnaflar,kooperatif başkanı için,bir çok şaibenin olduğunu,seçimin şaibeli olduğu,kooperatifte para kullanmada şaibe olduğu,zarara uğratıldığı,şaibeli bir ihale ile,kimsenin haberi olmadı için tek onun katılımıyla,en düşük fiat vererek taşınmaz aldığı,yönde herkesin bildiği,konuştuğunu söyledikleri,esnaf olarak bu konulardan ötürü çok rahatsızlık duyduklarına söyleyen esnaflar,bir daha ki,seçimlerde bu başkanlığı göremeyeceğini dile getirdiler.

Bakanlıktan Cansuyu diye,esnaflara kredi olarak kullanılması için gönderilen 165 Milyon TL. böyle şaibeli bir başkanın emrine verilmez,DEVLET verdiği paranın hesabına kuruşu kuruşuna sorar,nasıl olsa,inceleme,araştırma,soruşturma olur,yolsuzluk ve usulsuzluk varsa ortaya çıkar diyen,esnaf vatandaşlar,DEVLETİN gönderdiği bu para için de,memnuniyetlerine dile getirdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here