Ana sayfa Gündem Fenomen dizi Çukur’un İdris babası Nazilli’ye geliyor

Fenomen dizi Çukur’un İdris babası Nazilli’ye geliyor

0
0

Fenomen dizi Çukur’un İdris babası Nazilli’ye geliyor

Çukur dizisinin İdris babası, oyuncu, yönetmen, yazar Ercan Kesal, 11. Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında bugün saat 20.00’de, Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda Nazillililerle buluşacak.
Uzak filmiyle oyunculuğa adım atan ve Nuri Bilge Ceylan’la birlikte yazdığı Bir Zamanlar Anadolu filmi ile 2011 yılında Asia Pacific Screen Ödülleri’nde “en iyi senaryo” dalında aday gösterilen, Peri Gazozu, Nasipse Adayız, Cin Aynası, Bozkırda Bir Gece Yarısı, Evvel Zaman İçinde ve Aslında kitaplarının yazarı, Çukur dizisinin İdris Babası Ercan Kesal, 11. Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında Nazillililerle bir araya gelecek.
‘Hayat ve Sinema’ konulu söyleşisi ile izleyenlerinin karşısına çıkacak olan Kesal, oyunculuk deneyimleri, kaleme aldığı kitaplar ve anılarını okurlarıyla paylaşacak.

  1. Kültür, Sanat ve Edebiyat Festivali programı kapsamında 12 Mart Perşembe günü saat 16.00’da Sabahattin Burhan, saat 18.00’de Metin Hara ve saat 20.00’de Nasuh Mahruki sevenleri ile buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here