Ana sayfa Gündem Iyi Parti Gençlik Kolları Baskanindan Ziyaret

Iyi Parti Gençlik Kolları Baskanindan Ziyaret

4
0

İYİ Parti Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ali Mamağa ve Yönetimi Nazilli Kaymakamı Sayın Sedat Sırrı Sarısoy, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Kürşat Engin Özcan ve Chp Gençlik Kolları Başkanı Sayın Doğukan Kurnaz ve yönetimini ziyarette bulundular.
Kaymakam bey ile görüşmelerinde Pandemi sürecini değerlendirdiler. Ziyaretten hoşnut olduğunu belirten Sarısoy, ziyaretten dolayı Başkan Mamağa’ya ve yönetimine teşekkürlerini iletti. Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ile hoş sıcak bir görüşme geçiren gençler, Pandemi süreci, gençlere yönelik projeleri değerlendirdiler. Başkan Özcan Gençlerin her zaman yanında olduğunu ifade etti.
Başkan Mamağa “Sayın kaymakamımız, sayın belediye başkanımız ve Chp gençlik kolları başkanı Doğukan kurnaz ile güzel görüşmeler gerçekleştirdik. Gayet verimli istişareler oldu. Kıymetli büyüklerime ve Chp gençlik kolları başkanına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik olarak bizler şehrimizin ve ülkemizin geleceğiyiz. Değerli büyüklerimiz ile ülkemiz ve memleketimiz yararına üzerimize düşen her türlü vazifede İYİ Parti çatısı altında ismimize yakışır şekilde yapmaya hazırız. Yapacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here