Ana sayfa Gündem İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret

İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret

33
0
İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret
İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret

İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret

İYİ Parti Aydın Kadın Politikaları Başkanı Semra Yücel ve yönetimi Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Aydın Kadın Politikaları Başkanı Semra Yücel, Aydın Kadın Politikaları Yönetimi, Nazilli İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Gül Burmaoğlu ve yönetimi ile İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Durmuş Kural Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Son yıllarda artan kadın cinayetleri ile ilgili konuşan Yücel, Nazilli Belediyesi’nin kadınlara yönelik projelerine ilişkin Başkan Özcan’dan bilgi aldı.

Kadın istihdamının vurgulandığı Naz-Koop Projesi’nin tüm Türkiye’de örnek alınması gerektiğini vurgulayan Başkan Yücel; “Bundan sonraki programlarımızda kadınların aktif olduğu derneklerde ve girişimci kurumlarda bir arada olacağız. Kadın dayanışması içerisindeyiz. Naz-Koop projesini de bu yüzden önemsiyoruz. Bu projenin bölgesel olması demek daha fazla kadına istihdam sağlanması demektir. Kadın eşitsizliği konusunda, kadın cinayetleri konusunda paylaşımlarımız olacak. Yolumuz uzun, heyecanımız büyük, umudumuz sonsuz” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Yücel ve yönetimine teşekkür eden Başkan Özcan; “Kadınlarımızı fazlasıyla önemsiyoruz. Naz- Koop projemiz ile üretken kadılarımızı bir araya getirip kooperatifçilik anlamında öncü olmayı hedefliyoruz. Her evin bir atölyeye dönüşmesi demek kadının özgürlüğü, kendine güveni demek. Nazilli’nin ekonomisinin düzelmesi demek. Bu projede önceliğimiz üreten kadınlar. Kadına şiddet asla kabul edemeyeceğiz hususların en başında geliyor. İnsana hayvana, canlıya hatta çevremize verilen zararın her türlüsüne karşıyız. Bizim kültürümüzde kadına ayrı bir değer verilir ve kadına şiddete sıfır tolerans hakkı veriyoruz. Partimizin temel taşları olduğu gibi geleceğimizin mimarı kadınlarımız her zaman önceliğimizdir” dedi.

İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret
İYİ Partili Yücel’den Başkan Özcan’a ziyaret

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here