Ana sayfa Manşet KARACASU S.O.S VERİYOR…TC.DEVLETİ NEREDE… HALK SORUYOR…BU FETO KARACASU,YA NASIL GİRDİ

KARACASU S.O.S VERİYOR…TC.DEVLETİ NEREDE… HALK SORUYOR…BU FETO KARACASU,YA NASIL GİRDİ

112
0

AYDIN İLİ KARACASU İLÇESİ ,AFRODİSYAS GEYRE TARİH ,KÜLTÜREL MİRAS ,MERMER ,TARİHİ ESER,KÜLTÜR VE TABİAT VARLIKLARI İLE TURİZİM CENETİ…AMA MÜZEDE KAYIT ALTINA ALINMAMIŞ ,ONCA ESER VE YAĞMACILIĞA UĞRAYAN AFRODİSYAS MÜZE,Sİ….

SAKİN, SAKİN, HAİNLER…BİLGİ, BELGE ,ARAŞTIRMA ,İSTİHBARAT ÇOK ÇOK ESKİ… YILLANMIŞ ŞARAP GİBİ….

KARACASU AYDIN İLİ ,İLÇESİ…TC. DEVLETİ KAYMAKAMI VAR….JANDARMA ,POLİS ,HAKİM VE SAVCI VAR…KURU GÜRÜLTÜYE GEREK YOK…HESAP SORACAĞIZ ,HESAP VERECEKSİNİZ….HAİNLER ,BU TC. DEVLETİ SAHİPSİZ DEĞİL…VATAN İÇİN ŞEHİT OLANLAR VAR ,VATAN İÇİN GAZİ OLANLAR VAR…

YILLARIN ARAŞTIRMA ,İSTİHBARAT FARKI İLE….DOKUNACAĞIM….

OZAN NE DEMİŞ …VATANIMA GÖZ DİKENİ , EZ OĞLUM… ANT İÇMİŞİM TC .DEVLETİ VATAN , BAYRAK ,MİLLET ,EZAN ,…KISACA BAŞ KOYMUŞUM TÜRKİYE…VATAN SANA CANIM FEDA ,VATAN SANA CANIM FEDA….HAİNLERE AF YOK….

BİRİ VAR VAR Kİ ;ÇALMADAN ,HIRSIZLIKTAN SABIKALI ;FETO UŞAĞI ,İŞÇİ AMELE,SON ON BİR YILDA OLMUŞ… FETO SAYESİNDE ,,,DOKUZ VİLLA YAPMIŞ ,AYDINLI GRUP ,ESKİ İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR KADİR TOPPAŞ DAMADI ….KAVURMACI….O DÖNEM MİLLET VEKİLİ ESKİ AK PARTİLİ VEKİL ALİ GÜLTEKİN KILIÇ….ODA NACIPAR ,KÜÇÜK DAĞLI MAHALLE YER SATIN ALMIŞ ,EV YAPMIŞ…YAPABİLİR, ALABİLİR….

BU FETO TERÖR ÖRGÜTÜ ,İKTİSAPLI DOKUZ VİLLA YAPAN ,SÖZDE MÜTEAHHİTT TURGUT ÇOLAKKOL ,SÖZDE BU TERÖR ÖRGÜTÜ İLE ,…HER NE KADAR ,BEN BİLMİYORDUM,İLİŞKİM YOK VS. DESEDE TELEFON GÖRÜŞMELER ,İSTANBUL GİDİP GELMELER ,BİR ŞEKİLDE HALEN BU FETO İKTİSAPLI VİLLALARIN BAKIMLARINI ,BAHÇELERİNİ BAKMALARI.. HATTA BİR ŞEKİLDE KÜÇÜK DAĞLI MAHALLEDE İKİ VİLLA,NIN KULLANIMI, BAKIMI VE BU İKİ VİLLADA …HANGİ ŞEKİL VE PROSÖDÜRLE KİMİN ÜZERİNDE OLDUĞU…HALK TARAFINDAN MERAK EDİLİYOR….

DAHA YENİ BAŞLIYORUZ… SABREDİN…

TC.DEVLETİ HER ZAMAN HER YERDE…

TC.DEVLETİ EN GÜÇLÜ….

PERDE ARKASI GERÇEKLER , DEŞİFRE ,DEŞİFRE….

ÖLÜM MÜ,ÖLÜM BANA TOZLU YOL GELİR ,…

ÖZNAZ HABER HABER İSTİHBARAT MÜDÜRÜ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here