Ana sayfa Gündem KARACASU’DA NELER OLUYOR, NELER OLMAMIŞ Kİ

KARACASU’DA NELER OLUYOR, NELER OLMAMIŞ Kİ

126
0

KARACASU’YA TARİHTE İLK DEFA BİR ŞEHİT GAZİ DERNEĞİ AÇILDI. AÇILDIĞI GÜNDEN BERİ GAZİYE YAPILMAYAN HAKARET İFTİRA, SUÇ UYDURMA BIRAKMAYAN BİR KAÇ HADDİNİ BİLMEZ ÇIKTI. MOBİLYA İLE DONATILMIŞ DERNEK BİNASINA SU BASARAK SABOTAJ, DERNEK ÖNÜNDE ALKOL ALIP, ÇÖPLÜĞE ÇEVİREN, ŞEHİT GAZİ İBARELİ YAZILARA YIRTARAK YETMEMİŞ DEFTERİNE DÜRECEĞİZ DEMEK, SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TÜRLÜ HAKARETLER ,YALAN ,İFTİRA VE SUÇ UYDURMALAR ; ELBETTE GAZİ HABERDAR VE HER ŞEY KAYIT ALTINDA …

KARACASU HALKI KADIN, KIZ, BACI ANA SİNKAFLI KÜFÜRLER ETTİ DİYE HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ HESABI BU ASILSIZ YALAN VE İFTİRA ZİNCİRLERİNİ, KARACASU EMNİYET AMİRLİĞİNDE GÖREVLİ BİR KAÇ POLİS MEMURUNUN DESTEĞİ VE GAZ VERMESİYLE ŞİKAYETTE BULUNAN ŞAHSIN, YALAN VE İFTİRASI SES KAYDI İLE ORTAYA ÇIKARAN BİR GAZİ VAR… EVİNİ VE ARABASINA YALAN, İFTİRA VE SUÇ UYDURMAKLA ARATTIRAN BU KİŞİNİN YALANI, HİÇ BİR SUÇ UNSURU BULUNMAMASI İLE TEKRAR ORTAYA ÇIKTI. USLANMADI BU MEZİYET YOKSUNU, UTANMAZ, ARLANMAZ DİYORUM ÇÜNKİ SÖYLEDİKLERİNE İSPATLAYAMAN, BELGELENDİREMEYEN ALÇAKTIR, ŞEREFSİZDİR, NAMUSSUZDUR, MÜNFERİDİR HODRİ MEYDAN DİYEN GAZİ BOŞ TENEKE DEĞİL …PEKİ GAZİNİN SUÇU KABAHATİ NE …GAZİ ADI ÜSTÜNDE GAZİ JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI MENSUBU BİR GAZİ….İFTİRA ATANLAR İSE ALKOLİK MEZİYETSİZ, KİŞİLİK VE ZAAFİYETLERİ OLAN BİR KAÇ ÇAPSIZ, GAZİ NE DEMİŞ BEN JANDARMA TERÖRLE MÜCADELE GAZİSİYİM DEMİŞ ,GAZİ NE DEMİŞ ÖNCE VATAN, DEVLET MİLLET, ÜLKEM BAYRAĞIM DEMİŞ, BİRLİK VE BERABERLİK DEMİŞ. HER ASKER MEHMETÇİK DEMİŞ, KISACA CUMHUR İTTİFAKA AÇIK VE ALENEN DESTEK VERMİŞ, CUMHUR BAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN İÇİN ÖLÜMÜNE YANINDAYIM DEMİŞ.

HEPİMİZ HAKAN FİDAN, HEPİMİZ SÜLEYMAN SOYLU, HEPİMİZ HULUSİ AKARIZ DEMİŞ BÜTÜN PAYLAŞIMLARINDA TERÖR VE TERÖRİST SEVİCİLERE OLAN KİNİNİ, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE BOZACAKLARA MEYDAN VERİLMEYECEĞİNE BEDELİ AĞIR OLACAĞINA BELİRTMİŞ ….GÖREVLİ OLMADIĞI HALDE BİR OLAY MAHALLİNDE; BASIN MEDYA SAHİBİ OLAN GAZETECİ BASIN MENSUBUNA HAKARET EDEN BİR POLİS MEMURU VE ONA YALANCI ŞAHİTLİK YAPAN BİRKAÇ POLİS MEMURU, YİNE YALANCI ŞAHİTLİK YAPAN BİR SİVİL VATANDAŞ MAHKEME AŞAMASINDA İFADESİNE DEĞİŞTİREN BU YALANCI ŞAHİT…. TEKRAR BU MALUM POLİSLER ; BAK BİZ YANARSAK SENDE YANARSIN DİYEREK TEKRAR BİR KUMPAS SENARYO İLE GAZİYE DERDEST ETME PROJELERİ, İŞİN ENTERASAN TARAFI 18 YILDIR BABASININ ÇİFTİĞİ GİBİ BAŞROLDE KARACASU EMNİYET AMİRLİĞİNDE GÖREV YAPAN POLİS MEMURU….BU YALANCI ŞAHİT İŞ YERİNDE EMNİYET AMİRLİĞİ EKİP OTALARINA YAPILAMA İŞİ VERİLMESİ KES FATURAYI, AL PARAYI GAZİYE DEFTERİNE DÜRELİM BİZ ARKANDAYIZ…..

BU GAZİ GAZİ VARYA BU GAZİ BOŞ TENEKE DEĞİL BİLMİYORLAR. ÖĞRENECEKLER. BU GAZİ VARYA BU GAZİ SAHTE DİYE MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI ARŞİVİNDEN BİLGİ ELDE ETTİK DİYE YALAN VE İFİTİRA ATANLAR ;MSB ARŞİVİNDEN KİMSE BİLGİ ALAMAZ, SİZ KİMSİNİZ CUMHURBAŞKANIMIZA HAKARET EDECEKSİNİZ KİMSİNİZ, ADALET BAKANIMIZA HAKARET EDECEKSİNİZ KİMSİNİZ OSMANLI DEVLETİNE DİL UZATIP YOK SAYACAK, SİZ KİMSİNİZ SAYIN CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEY’İN CENAZESİNE KATILMIŞ OLDUĞU İSLAM KANAAT LİDERİ, İSLAM VE MÜSLÜMANLARIN CEMAAT LİDERİNE HAKARET EDİP DİL UZATACAK….HERŞEY AÇIK VE NET…HA GEREĞİ Mİ … İLGİ :………. …….. ……… ……. ……..

BU TC.DEVLETİ UYUMUYOR HER ŞEY GÖRÜYOR DUYUYOR .KİM KİME HİZMET EDİYOR BİLİNİYOR

BUGÜN NASIL OPERASYONLAR YAPILIP TERÖR VE TERÖRİST SEVİCİLERİN İNLERİNE GİRİP KÖKLERİ KAZILINCAYA DEVAM EDİLEN OPERASYONLAR VAR. KARACASU’ DA TERÖR ESTİRMEYE ÇALIŞANLAR İÇİNDE TC. DEVLETİ VAR MALUM FETO İKTİSAPLI KİŞİLER, MALUM NARKOTİK İŞLERİ, MALUM FUHUŞ, MALUM TEFECİLİK, MALUM TARİHİ ESER KAÇAKCILIĞI MALUMMM …EMİN OLUNA Kİ ;ARTIK KARACASU’DA SUÇ VE SUÇLULAR HAYATIN OLAĞAN AKIŞI GİBİ YOL ALIP, HAREKET EDEMEYECEKLER…MEVİK MAKAMLARA BAKILMAKSIZIN, GÜVENDİKLERİ DAĞLAR DEVRİLEREK TC.DEVLETİ KOLLARINDA GEREKEN CEVABI ALACAKLAR ….GAZİ ABDESTİNDEN EMİN, CENABET OLANLAR DÜŞÜNSÜN DİYEN KOSKOCA BİR HALK VAR….

HABER EDİTÖR : GAZİ M.A.R. ÖZİŞ