Ana sayfa Gündem KAYACIK HALKI BAŞKAN ÖZAKCAN’I BAĞRINA BASTI

KAYACIK HALKI BAŞKAN ÖZAKCAN’I BAĞRINA BASTI

272
0

KAYACIK HALKI BAŞKAN ÖZAKCAN’I BAĞRINA BASTI

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, Yukarı, Orta ve Aşağı Kayacık Mahallelerini ziyaret etti. Coşkulu kalabalığın karşıladığı Özakcan’ı vatandaşlar bağrına bastı.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Efeler Belediye Başkanı ve DP Başkan Adayı M. Mesut Özakcan Yukarı, Orta ve Aşağı Kayacık Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Başkan Özakcan’ın öncesinde mahallelerini ziyaret eden CHP’li Başkan Adayı Fatih Atay’ı eleştirirken,  Özakcan’a destek çıktılar. Göreve geldikleri günden bu yana hiçbir ayrım yapmadan Efeler halkı için çalıştıklarını kaydeden Başkan Özakcan mahalle halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Başkan Özakcan’ın mahallelerini ziyaretinde konuşan Yukarı Kayacık Mahalle Muhtarı Ersöz Özcan Başkan Özakcan’ın mahallelerine her zaman destek olduğunu ve Özakcan’ın milletvekilliği döneminde mahallerine yapılan düğün salonunda katkısı olduğunu söyledi.

FATİH ATAYI ELEŞTİRDİ

CHP’li Efeler Belediye Başkan Adayı Atay’ın mahallelerini geçtiğimiz haftalarda ziyaret ettiği ve Efeler Belediyesi’ni yok saydığını kaydeden Özcan, “Biz tüm misafirperverliğimiz ile Fatih beyi burada karşıladık. Ancak kendisi ziyaretleri sırasında köyümüzde oyun az olduğunu belirterek büyükşehrin hizmet yaptığını söyledi. Efeler Belediyesi’nin adı dahi geçmedi. Kendisine büyükşehrin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz ancak Efeler Belediyesi’ni de yok saymayalım diyerek yönetim ve personelin mahallemize çeşitli hizmetlerde bulunduğunu hatırlattım. Bunun üzerine sayın Atay Efeler Belediyesi sadece çikolata, baklava ve mahkemelerle uğraşıyor dedi. Bu söylemler Efeler Belediyesi’ne yapılmış bir haksızlıktır. Sözlerime karşılık son olarak Fatih bey en son bana sen Mesutcusun dedi. Bu şahsıma yapılan bir hakaret değil tüm vatandaşlarımıza yapılan bir hakarettir. Sen lokum, çikolata onu bunu bırak. Sen de Aydın milletvekilliği yapmış insansın. Benim vatandaşım seni tanımıyorsa, gönüllerine girememişsen işin zor. Muhtarların partisi olmaz. Bu nedenle ben mahalleme her ne hizmet getirdiysem gelir burada şu şunu yaptı bu bunu yaptı diye anlatırım” diye konuşarak Efeler Belediyesi’ne mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

“BİZLER BİR AİLEYİZ”

Efeler’de yaşayan tüm vatandaşları kendi ailesinin bir ferdi gibi görerek çalışmalar yaptığını kaydeden Efeler Belediye Başkanı ve DP Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, “Beş yıldan bu yana her türlü etkinlikle vatandaşlarımızla birlikte olmaya özen gösterdik. Milletvekili olduğum dönem dahil olmak üzere hiçbir zaman ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımıza eşit bir şekilde hizmet götürdük. Ay sonunda gerçekleştirilecek olan yerel seçim, bir siyasi parti yada milletvekili seçimi değil. Bugüne kadar şov yapmak adına bir görüntü içerisinde olmadık. Billboardlara ismimizin yazılmasına müsade etmediler. İyi ki de etmemişler çünkü biz ismimizi vatandaşlarımızın gönüllerine yazdırdık” ifadelerini kullandı.

Özakcan Yukarı Kayacık Mahallesi ziyaretinin ardından Orta ve Aşağı Kayacık Mahallelerinde de vatandaşlarla buluşarak yerel seçimler için destek istedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here