Ana sayfa Manşet MİLLET İTTİFAKINDAN AK PARTİ MİLLET VEKİLİ BEKİR KUVVET ERİM’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ...

MİLLET İTTİFAKINDAN AK PARTİ MİLLET VEKİLİ BEKİR KUVVET ERİM’E TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR …

1672
0
blank

Ak Parti Millet Vekili Bekir Kuvvet ERİM TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NDE YAPTIĞI KONUŞMASINDA ANAYASA’DAKİ 127. Maddeyi değinerek evrak sahteciliği , ihaleye fesat karıştırma , görevi kötüye kullanma vb. maddelerini öne sürerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Chp’li Sayın Özlem ÇERÇİOĞLU’ NUN görevden uzaklaştırmasını dile getirmiştir .

Aydın Ak Parti Millet Vekili Sayın Bekir Kuvvet ERİM’İN Nazilli İsabeyli’de Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde aynı suçlar ile istinat edilip Nazilli Ağır Ceza Mahkemesi ve Nazilli Asliye Ceza Mahkemelerinde ihaleye fesat karıştırma görevi kötüye kullanma ve resmi evrakta sahtecilik gibi bir çok suç vasfı ile yargılandığını Millet İttifakı yönetici ve başkanları dile getirdiler .

Daha önce eski Ak Parti İsabeyli Belediye Başkanı Sayın Bekir Kuvvet Erim’in olmayan yapılmayan dosyası hakedişi bulunmayan hayali bir ihale için 60.000 TL ve 80.000 TL lik İş Bitirme Belgesi verip … vermiş olduğu bu belgeyle hele ki vermiş olduğu bu belge adı geçen şirketin kurulmadan önce verildiği ve bu ihale giriş belgesi olan iş bitirme belgesi ile Sultanhisar Belediyesi’nde ihale aldığı yine adı geçen bu şirketin kamu ihale kurumu kayıtlı ihalelerden toplamda Bir Milyon Tl ye yakın ihale aldığı ama yinede kendisinin İç İşleri Bakanlığınca açığa alınmadığı hakkında soruşturmalar dahi durdurulduğunu Millet İttifakı olarak kendilerininde bu konulara çok iyi bildiklerini dile getirdiler .

Bugün Millet İttifakı seçilmiş Cumhuriyet Halk Partili Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na bu kadar baskı ve yıpratma karalama sanki adeta bir linç kampanyası başlatmak gibi girişimde bulunulmasını kınadıklarını dile getirdiler . Şuan Ak Parti Aydın Millet Vekili olan Sayın Bekir Kuvvet Erim’in böyle bir talihsiz açıklama yapmasından dolayı önce kendisinin sorgulanması gerektiğini kamuda ve vicdanlarda Aklanıp aklanmadığı nın sorgulanması gerektiğinin kendi seçim bölgesinden ne kadar oy aldığını bakmasını dile getirdiler .

Aydın Batı ve Doğu Bölgesinde Millet İttifakı Belediye Başkanlarının çoğunlukta olması seçimi kazandıran Millet İttifakı Seçmenlerinin tepkileri çığ gibi büyümekte önümüzdeki günlerde İstanbul Seçimlerini de etkileyecek soruşturma ve Belediyeler İmamı olarak da adlandırılan Erkan Karaarslan dosyası ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI OLARAK GÜNDEME GETİRİLECEK , SORUŞTURMANIN GİZLİLİĞİ AÇISINDAN ŞU ANDA YASAL SÜREÇ OLDUĞU İÇİN DAHA FAZLA AYRINTIYA GİRMİYORUZ …

HABER KAYNAĞI : NESİME TOPÇU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here