Ana sayfa Kültür Mustafa SAVAŞ ; 15 Temmuz şehitlerimizi ve vatanı ve bayrağı uğruna canlarını...

Mustafa SAVAŞ ; 15 Temmuz şehitlerimizi ve vatanı ve bayrağı uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum

143
0

Millet iradesini yok sayan, vatan evlatlarını şehit etmekten bir an olsun kaçınmayan hain ve alçak teröristler, 15 Temmuz gecesi zorbalıkta sınır tanımayarak kanlı bir darbe girişiminde bulunmuş fakat vatan topraklarımızın da sahipsiz olmadığını yaşayarak tecrübe etmiştir.

Göz kırpmaksızın vatanı için canlarını feda eden, ellerinde bayraklarla tankın ve silahların namlularına göğüslerini siper eden kahraman vatan evlatlarımızın mücadelesiyle bu hainler hedeflerine ulaşamamışlardır. 15 Temmuz gecesi bütün bir dünya açıkça görmüştür ki, devletimiz nöbette, milletimiz de her daim teyakkuzdadır. 15 Temmuz gibi hain kalkışmalara ve zorbalıklara da asla geçit verilmeyecektir.

Bu vesileyle, 15 Temmuz şehitlerimizi ve vatanı ve bayrağı uğruna canlarını feda eden bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here