Ana sayfa Uncategorized NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN ,BELEDİYE,YE HAKİM OLDUĞUNU İSPATLADI…

NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN ,BELEDİYE,YE HAKİM OLDUĞUNU İSPATLADI…

2192
0

Belediye Makam odasında,basın mensubları,na,Nazilli Belediye,si eski MHP Belediye Başkanı Haluk Alıcık,tan 102 milyon TL. yani 102 TRİLYON borç,la devir aldıklarına açıklamasına yapan AVUKAT NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN daha önce Belediye,de avukatlık yapmış olması,çalışan tüm personeli ve taşeronları,bilmesinden ötürü,BAŞKANLIK Makamına oturur oturmaz,iki ay gibi kısa sürede,Belediye borç krizini açıklaması,emanete alınan paraların,harcanmış olduğunu belgelemesi,AY BEL şirketi 12 milyon TL. Yani eski para ile 12 TRİLYON borç olduğuna ortaya koyması ile,AY BEL Müdürü Haluk Öztürk 24/05/2019 saat 14.30 basın açıklaması yapma gereği duydu.

AY BEL Müdürü Haluk Öztürk,yaptığı basın açıklamasında,AY BEL,i çok iyi yönettiklerini,ekip arkadaşları ile birlikte,Belediye Başkanı ile uyumlu bir çalışma içinde olduklarını,kar eden bir şirket olduğunu,hatta belediye,den alacaklı durumda olduklarını,çeşitli giderler,den dolayı, AY BEL BORÇ,LU kaldığına belirtti.Yaptığı açıklama ile BELEDİYE BAŞKANI AVUKAT KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN,NIN haklılığı ortaya çıkmış oldu,yeni BAŞKAN Belediye,ye hakim olduğu gözler önüne serilmiş oldu.12 Milyon borç durumuna,Minareye çalan kılıf uydurmaya çalıştı,yorumları da, peşin sıra gelmesi,kaçınılmaz oldu.Artık ne derece Talihli, ne derece Talihsiz bir açıklama olduğuna kamuoyu ile paylaşmak da, bizlere düştü.

102 MİLYON TL. borç,la devir alınan Belediye,de üç ay içinde 1 Milyon TL. özel kalem harcaması,piyasa maliyetleri üstü malzeme alımları,kimsenin görmediği ama ödemeleri yapılmış,şöförlü makam araçları kiralamaları,vs. yargıya taşınacak bir çok usulsüzlük ,ler olması dolayısı ile,Belediye Taşeronu 140 YIL ceza almış Özgen Türker, ayrıca Aydın Ağır Ceza Mahkemesin,de 102 yıl ceza istemiyle yargılanmış eski MHP Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve ekip,leri için yeniden yargı yolu mu gözüküyor,sorularına akıllara getiriyor.Çiçeği burnunda yeni Başkan AVUKAT KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN,hukukçu bir Belediye Başkanı olarak bu işleri zaten yargıya taşıyacağına söylemişti.Seçim sürecinde projeleri ile geleceğini söyleyen hukukçu Başkan,nın hiçte elinin boş olmadığı gözler önüne serilmiş oldu.Danışman, daire müdürü,başkan yardımcıları görevden alma,yeni kadro ekip kurmasıyla ,AVUKAT BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN bilgi,deneyim ve tecrübeli olduğunu ,bu makam,da her konuya vakıf olduğuna ispatlamış oldu.Zaten ki,bu Belediye Başkanlığı seçiminde vatandaşın ,eski Belediye Başkanı Haluk ALICIK,A başarızlık,yolsuzluk ile tepkilerle,bu seçimi kazanan Kürşat Engin ÖZCAN bu Belediye Başkanlığı Makamının hakkına vereceği ,kadrolaşması ile gözler önünde,takdirle karşılanıyor.

Eski MHP Belediye Başkanı ve Ülkücü Camia ile oluşturulmuş iki dönem ,10 sene,lik Belediye idare eden yönetim,eğer ki,adli idari,yargı ile suçlanmaları durumunda, MHP ve ÜLKÜCÜ camia,da kara bir leke olarak kalacağına söyleyen Nazilli Halkı,Yeni Başkan İyi Partili Avukat KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN,dan çok ümitli olduklarına dile getirdiler.Bizlerde başarılar diliyoruz…

HAFTANIN ANALİZİ KÖŞE YAZARI NESİME TOPÇU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here