Ana sayfa Manşet NAZİLLİ BELEDİYE İÇ SAVAŞINDA,BASINA SIÇRAMA,RAPORLA,PERDE ARKASI 31 MART SEÇİMLERİ

NAZİLLİ BELEDİYE İÇ SAVAŞINDA,BASINA SIÇRAMA,RAPORLA,PERDE ARKASI 31 MART SEÇİMLERİ

123
0

NAZİLLİ İYİ PARTİ ,MİLLET İTTİFAKI ADAYI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI MAKAMINA OTURMASIYLA,BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ GÖREVE BAŞLADILAR.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI HALDUN HALUK ALICIK DÖNEMİNDE,DE HALK TARAFINDAN SEVİLMEYEN ,İSTENMEYEN KİŞİ VE KİŞİLER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ YAZILDILAR, ISRARLA TEKRAR YAZILDILAR,PARTİLİ,LER VE HALK TARAFINDAN SANDIKTA CEVAP VERİLDİ, MHP BELEDİYE BAŞKANI HALUK ALICIK SEÇİMİ KAYBETTİ…..

BU 31 MART SEÇİMLERİNDE ,BASIN OLARAK ,HER BASIN,MEDYA SAHİBİ PATRONLARLA GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİREN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI VE SİYASİ PARTİ SEÇİM KOORDİNATÖRLERİ,….

HER BASIN MEDYA PATRONLARINA,İLAN REKLAM PROMOSYON VS. OLARAK ANLAŞMALAR YAPILIP,İNTERNET VE YAZILI BASIN GAZETE DERGİ,TELEVİZYON,RADYO GİBİ AKTİF FAALİYETTE OLAN MEDYA İLE ÇALIŞMA YAPAN….

MİLLET İTTİFAKI VE CUMHUR İTTİFAKI..

KENDİ LİSTELERİNDE OLAN ,BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI İÇİN ,ANALİZ,RAPOR BİLGİ VS BAKMAKSIZIN…

BASIN MENSUPLARI İÇİN ,ANALİZ ,RAPOR ,BİLGİ ALIP,YAPTIRIP,BUNU BELEDİYE SORUMLU BASIN BÜRO MÜDÜRLÜĞÜ VE BASIN MENSUPLARINA SERVİS ETME,ETTİRME GAFLETİ,GARABETİ,ŞUAN NAZİLLİ BELEDİYE ÜZERİNE TÜM ŞİMŞEKLER ÇEKİLMİŞ DURUMDA….

31 MART SEÇİMLERİ ÖNCESİ VE SONRASI HER BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIN ,ORTALIĞA TOZ DUMAN EDECEK SIR OLARAK KALACAK,BİLGİ BELGE,DOSYA VE HABERLER OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR,

SEÇİM KAZANMAK İÇİN YAPILANLAR….

GAZETECİ HABER DEĞERİ OLAN HER ŞEYİ YAZAR ;GAZETECİ CEKET DÜĞME İLİKLEMEZ ,GAZETECİ BİLGİ,BELGE,DELİL OLMADAN HABER YAPMAZ ,SORUMLULUK GAZETECİLİK ANLAYIŞI İLE DE,HER ŞEYE DE YAZMAZ,MECBUR BIRAKILIRSA ONU DA,YAZMAKTAN ÇEKİNMEZLER….

BUNU ŞÖYLE BİR HİKAYE İLE BAĞLARSAK :KOYUN İLE KEÇİ İKİSİ GİDERKEN BİR DEREDEN GEÇMEK ZORUNDA KALIRLAR,KOYUN HEMEN ATLAR ,KEÇİ DE BAŞLAR GÜLMEYE, KOYUN SORAR NİYE GÜLÜYORSUN,KEÇİ DER Kİ,ARKANA GÖRDÜM ,KOYUN DER Kİ BEN SADECE DEREDEN ATLARKEN ARKAM GÖRÜNDÜ SENİN ARKAN HEP GÖRÜNÜYOR….

BASIN OLARAK NAZİLLİ,DE HER BASIN MENSUBU ARKADAŞIMIZ HABERCİLİK,İSTİHBARAT,BİLGİ,BELGE ,KAYNAK VE HER DONANIMA SAHİPTİR…NAZİLLİ BELEDİYE SAYIN KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN BAŞKANLIĞINDA EN İYİ ŞEKİLDE YÖNETİLMEYE ÇALIŞILMAKTA,BASIN OLARAK BİZLERDE YIPRATMAK İÇİN DEĞİL SAĞ DUYU İLE HAREKET EDİP,HABERLERİMİZİ KALEME ALMAKTAYIZ.

BİZLER GAZETECİ OLARAK HER KONUYA VAKIF,GÖRMEDİĞİMİZ, BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞEY YOK, HABERDARIZ….BİLİYORUZ…..BU AFAKİLİK 15 AY ÖNCESİ DURUMLAR,BUGÜN KALEME ALINACAK OLURSA,HER BASIN MENSUBU DA ETEĞİNDE TAŞI DÖKER …KOYUN İLE KEÇİ MİSALİ KİM,KİMİN ARKASINA GÖRÜYORMUŞ BELİ OLUR….

ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA AJANS OLARAK HER NE KADAR BU KONUNUN DIŞINDA OLSAK,DA BELEDİYE ,DE OLAN İÇ SAVAŞ VE AYKIRILIKLAR BASIN ÜZERİNE SIÇRATILMASINA UYGUN BULMUYORUZ.

ÖZNAZ HABER : HABER İSTİHBARAT MÜDÜRÜ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here