Ana sayfa Manşet NAZİLLİ CHP SERKAN SEVİM İLE İKTİDAR OLMA MEŞALESİNİ ATEŞLEDİLER

NAZİLLİ CHP SERKAN SEVİM İLE İKTİDAR OLMA MEŞALESİNİ ATEŞLEDİLER

32
0
blank

AYDIN’da Kongre süreci ile CHP ÖRGÜTLERİ adete şahlanışa geçti NAZİLLİ CHP İLÇE Başkanı SERKAN SEVİM 31 MART seçimlerinde kazandığı zaferi ve başarıya bir yenisini daha ekledi.Tek liste ile seçime giden SERKAN SEVİM güven tazeledi.

Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren SERKAN SEVİM DEVRİMCİ ruhu ile CHP’yi iktidara taşıyacaklarını küskünlük ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak CHP ruhunu hep birlikte el ele iktidar olma yolunda başarılar elde edeceklerini dile getirdi.

Serkan Sevim CHP örgütlerinin, tam destek ve güveniyle, toparlıyıcı bir barışık politika ve siyaset anlayışı ile partisine, iktidara taşıyacağı vurgularıyla, yaptığı konuşması, alkışlarla çoşkuyla kutlandı.

KONGRE’ye PARTİ ÜYELERİ VE DELEGELERİN katılımları ile büyük bir coşku ve heyecan içinde renkli görüntüler sergilendi. KONGRE’ye CHP MİLLET VEKİLLERİ SÜLEYMAN BÜLBÜL, BÜLENT TEZCAN VE HÜSEYİN YILDIZ katıldı, SERKAN SEVİM’e en büyük destek AYDIN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, EFELER BELEDİYE BAŞKANI M.FATİH ATAY, NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN, CHP İL BAŞKANI ALİ ÇANKIR ve diğer ilçe başkanları bunun yanı sıra GENÇLİK VE KADIN KOLLARI BAŞKANLARI’DA geldi.

SERKAN SEVİM Listesinde yer alan isimler;Serkan Sevim, Erkan Acahan, Selçuk Ağca, Aysun Bademli Akçil, Naim Atmaca, Süleyman Bakkal, Kenan Bolel, Yusuf Rıza Destek, Soner İçen, Arzu Kahyaoğlu, Hasan Kalaz, Halil Şakar, Gül Soyalar, GülserenŞengül, Ahmet Volkan Tamkan, Ali Taş, Ali Yıldırım

HABER:ALPEREN ÖZİŞ

blank

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here