Ana sayfa Manşet NAZİLLİ DEVLET HASTAHANESİ BU KADAR MI SAHİPSİZ…..

NAZİLLİ DEVLET HASTAHANESİ BU KADAR MI SAHİPSİZ…..

321
0
blank

blank

Kış mevsimi gelmesiyle,grip vakkalarında artış olmasından vatandaş hastahaneye,koşmakta.acil serviste olan yoğunluk gözlerden kaçmadı.Hastahanede vatandaşlarla yapılan görüşmelerimizde ve gözlemlerimizde,BU HASTAHANE BU KADAR MI Sahipsiz diyen vatandaşlarımızın sıkıntılarını,kaleme haber yapmak zorunluluğu doğdu.Evet Nazilli vatandaşlarımız ne diyor.

-Hastahaneye mesai saatlerinde geliyoruz,ENGELLİ PARK YERLERİ DOLU,araç park edecek yer bulamıyoruz,sebebi ise,7/24 hastahane dışından vatandaşlar,keyfi araçlarını park edip,gidiyorlar,hastası olan vatandaş,olarak aracımıza park edecek yer bulamıyoruz…..

-Engelli park yerlerine,hatalı parklar var,engelli vatandaşımız mağdur oluyor,Nazilli ilçe emniyet müdürlüğü 155 haber merkezine gelen engelli park yeri için anında müdahale edip,yardımcı olsalar da,hastahanenin güvenlik personeli bu konuda hiç duyarlı olmadıklarından,hatta hastahane içinden hiç çıkmayıp,sıcak kıyı kenar kamufle olduklarından bahisle,Trafik polis ekipleri sürekli hastahane içinde görev yapamayacakları göz önüne alınınca,sorumlu bir yönetici olmayışından vatandaşımız dert yanıyor…..

-Acil serviste yaşanan yoğunluk olsa da ,burada hiç hijyen olmadığı,hatta hasta muayene sedyelerin de örtü olmadığı gibi,kan lekeleri olduğu,yerlerde kan lekeleri olduğu,temizlik personelinin olmadığını dile getirdiler,baktığımızda,bizlerde gördük gözlerimize inanamadık,…..

-Acil,de muayene olup iğne yapılan bir hasta ile görüştüğümüzde,iğne yerinin çok acıdığını,morardığını,bir özel hastahaneye gittiğinde,böyle iğne yapmanın FELÇ bile yapabileceğini yanlış noktadan iğne yapıldığını dile getirdi…..

-VATANDAŞ HAKLI OLARAK SORUYOR, Bu hastahane,de sorumluluk sahibi,bir yetkili yok mu…Aydın Valiliği bu duruma görmüyor,duymuyor mu,Aydın Milletvekilleri acaba kendileri veya yakınları hasta olsa, bu ortamda muayene olurlar mı,bu hastahane,de MÜDÜR yok mu, diye VATANDAŞ soruyor…..HABER:ALİ ÖZİŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here