Ana sayfa Gündem NAZİLLİ TİCARET BORSASI ÜYELERİ; BAŞKANINI YERİNDE, GÖRMEK İSTİYOR…

NAZİLLİ TİCARET BORSASI ÜYELERİ; BAŞKANINI YERİNDE, GÖRMEK İSTİYOR…

531
0

BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI…

1 EKİM 2022 CUMARTESİ DEĞİŞİM RÜZGARLARI DEĞİŞİM, DEĞİŞİM, DEĞİŞİM SESLERİ YERİ GÖĞÜ ÇINLATIYOR.BU SESLER; TARİHTE FATİH MEHMET SULTAN HAN GİBİ NAZİLLİ TİCARET BORSASI’NDA ÇERESİZ TÜKENİLMİŞ BİR ÇARE OLARAK MURAT KAPLAN HAN SESLERİYLE ORTALIK ÇINLIYOR.

12 AY 365 GÜN 6 SAAT BİZ BAŞKANIMIZ ÇOK DEĞERLİ KARDEŞİMİZ SAYIN NURETTİN KIRLIOĞLU BORSA BAŞKANIMIZI HİÇ YERİNDE GÖREMEDİK. BİZİM BAŞKANIMIZ KENDİ ŞAHSİ İŞ GÜCÜ SEBEPLERİYLE SÜREKLİ YURT DIŞINDA OLMASI, BİZ BORSA ÜYELERİ OLARAK NE ZAMAN ZİYARET ETMEK İSTESEK BORSA ÇALIŞANLARIMIZ ÇOK DEĞERLİ PERSONELLERİMİZ VE SAYIN KIYMETLİ KARDEŞİMİZ SEKRETERİMİZLE MUHATAP OLDUK…

BİZLER NAZİLLİ TİCARET BORSASI ÜYELERİ OLARAK HER ZAMAN ULAŞILABİLİR YERİNDE, MAKAMINDA GÖRMEK İSTEDİĞİMİZ BİR BAŞKAN İSTİYORUZ VE DİYORUZ Kİ İŞTE O BAŞKAN MURAT KAPLAN MAVİ LİSTE İLE BİRLEŞİYORUZ. NİÇİN MAVİ LİSTE MURAT KAPLAN DİYE SORARSANIZ BU GÜNE KADAR 7 GÜN 24 SAAT 12 AY 365 GÜN HALKIN İÇİNDE HALKTAN BİRİ ESNAFLIĞI, TİCARETİ BİZLERİ HER ZAMAN HER YERDE DİNLEYEN DERDİMİZİ VE SORUNLARIMIZI BİR BİLEN OLARAK MURAT KAPLAN DİYORUZ. HALKIN İÇİNDE HALKTAN BİRİ İÇİMİZDE DOĞMUŞ BÜYÜMÜŞ BABAYİĞİT KARDEŞİMİZİ BU BAYRAK DEĞİŞİMİNDE GÖREV VERMENİN ONUR VE GURURUNU YAŞIYORUZ.

ÖZNAZ HABER OLARAK VATANDAŞLARIMIZDAN ÇOK DEĞERLİ HALKIMIZDAN EDİNDİĞİMİZ İZLENİM VE RÖPORTAJ SONUCU BASIN İLKE VE SORUMLULUKLARIMIZ GEREĞİ BU HABERİMİZİ YAPTIK.HALKIMIZDAN ALDIĞIMIZ ORTAK DÜŞÜNCE İLE DEĞİŞİM VE DEĞİŞİM İSTENİLDİĞİNİ GÖRDÜK.

BAŞARILAR DİLİYORUZ.

HABER EDİTÖR:GAZİ MUHAMMET ALİ RIZA ÖZİŞ