Ana sayfa Gündem NAZİLLİ TİCARET BORSASI YENİ BAŞKAN ADAYI SAYIN MURAT KAPLAN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUM...

NAZİLLİ TİCARET BORSASI YENİ BAŞKAN ADAYI SAYIN MURAT KAPLAN GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUM DEDİ

243
0

1 EKİM 2022 Tarihinde Yapılması planlanmış NAZİLLİ TİCARET BORSASI Başkanlık ve Yönetimi seçimleri için, adaylığını açıklayan NAZİLLİ’NİN TANINMIŞ İŞ ADAMLARINDAN MURAT KAPLAN; 07/09/2022 Çarşamba günü, Nazilli Hangar Cafe’de BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELİP BASIN AÇIKLAMASI İLE ŞİMDİDEN NAZİLLİ TİCARET BORSASI BAŞKANLIK KOLTUĞUNA ÇOKTAN SEÇİLMİŞ, OTURMUŞ KENDİNDEN EMİN BİR GÜVEN VE SAMİMİYETLE AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

Bugüne kadar Nazilli’de halkın içinde, her zaman her yerde, saygılı ve sempatik dürüst bir esnaf, iş adamı olarak incir Sektöründe, Kendisine ispatlamış, rekabet ve sektörde bir devrim başlatmış, kendisini her yerde sevdirmiş bir kişi olarak Nazilli Belediyespor’da yönetimde yer almış bir kişi olan MURAT KAPLAN TİCARET BORSA BAŞKAN ADAYI OLDUĞUNU AÇIKLADI.

AÇIKLAMALARINDA Ben şeffaf bir yönetim ile üyelerim başta olmak üzere 7/24 halkım üreticilerim, esnafım, tüccarım ve küçük büyük tüm işletmelerle sürekli bir arada istişare ederek herkesi kucaklayarak daha ileriye birlik ve beraberlik içinde BEN DEĞİL, BİZLER VARIZ YÖNETİM ANLAYIŞIYLA, TÜM ÜYELERİMİZ VE HALKIMIZDAN GELEN ISRAR VE TALEPLER ÜZERİNE ADAY OLDUM.

Aydın-Nazilli ve çevresi İNCİR Sektöründe şirket sahibi bir esnaf olarak sadece kendi firmam için değil, küçük büyük bütün işletmelere önüne açtım, rekabeti ve tanıtıma çok büyük önem verdim.Yurt içinde olsun. Yurt dışında olsun EKONOMİMİZİN CAN DAMARI İNCİR ÜRÜNÜ TANITMA, REKOLTE YÜKSELTME, çalışma ve çabalarımla bir çok proje üretmeye çalıştım. Bu şekilde takdirle, bugün sizlerin karşısında aday olarak sesleniyorum…. Yapacak çok işlerimiz var…ben oturmaya sevmem, mevki, makam, koltuk için değil; ben hizmet, için adayım.

Bugün Celep ve Kasap esnafımızında bir çok sorunları var, oturmakla bu işler olmuyor, çözüm ve proje odaklı çalışmalar yapmak için ben adayım. Soğuk hava depomuz yok, ilk etapta göreve gelir gelmez bunu yapacağız, NAZİLLİ YEŞİL MAHALLE İNCİR, KESTANE, CEVİZ MERKEZ ÜST GİBİDİR VAZGEÇİLMEZ BİR SINIR KAPISI GİBİDİR. Tanıtım için yurt içi ve yurt dışı bütün etkinlikler ve fuarlarda stand açarak yerimizi alacağız. Basın olarak siz değerli arkadaşlarımız birlikte tanıtımlarımızı yapacağız, sizlerle birlikte ülke ekonomisine katkı sunacağız, hep birlikte kalkınacağız. Bizim kapımız 7/24 herkese açık olacak, bize arayıpta bulamayan olmayacak bizim çayımıza herkes gelip içecek. Kurumlar arasında iş birliği içinde olacağız. BİRLİK VE BERABERLİK RUHU İÇİNDE HERKESLE BARIŞIK VE UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ İFADELERİ İLE Samimi ve duygusal anların yaşandığı kahvaltı ve sohbetler ile BAŞKAN ADAYI SAYIN MURAT KAPLAN’A ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

Dileklerimize sunuyoruz….

Haber Editör : Yazı İşleri Müdürü