Ana sayfa Manşet NAZİLLİ UZUN ÇARŞIDA POLİS VE ZABITAYA MUKAVEMET EDEN SEYYAR SATICI’YA MALATYALI’LAR SAHİP...

NAZİLLİ UZUN ÇARŞIDA POLİS VE ZABITAYA MUKAVEMET EDEN SEYYAR SATICI’YA MALATYALI’LAR SAHİP ÇIKTI….

102
0

Nazilli Belediye Zabıta Memurları, yoğun şikayetler sonrası, seyyar mısır satıcısına yasa ve hukuka aykırı faaliyet gösterdiği gerekçesi ile tezgahına kaldırmasına istemesi sonucu, Malatyalı seyyar satıcı, küfür ve tehditlerle, Belediye ZABITA MEMURLARINA Mukavemette bulundu.

Olay yerine diğer ZABITA MEMURLARI ile Birlikte bir çok POLİS MEMURU İNTİKAL etti….

Bu olaya müdahil olarak, Malatyalı Eski MHP Belediye Meclis üyesi, şuan Esnaf Sanatkarlar kooperatif başkanı Dursun Öztunç, yeğeni Mesut Öztunç, yine Malatyalı konfeksiyoncu Murat Gürbüz olayın daha fazla büyümemesi için sakinleştirme ara bulma çabalarında bulundular.

Eski MHP Belediye Meclis Üyesi Dursun Öztunç’un daha önce de Belediye Meclis Üyesi iken, BELEDİYE ZABITA MEMURUNA TEHDİT, HAKARET, MUKAVEMET VE ŞİDDET UYGULADIĞI’da hafızalardan ve adli kayıtlarda UNUTULMADI.

Kooperatif Başkanı Dursun Öztunç’un NAZİLLİ ZABITA MEMURLARININ GÖREVLERİNE YAPMALARINA karşı; olayı İYİ PARTİ NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN Aleyhine yaptığı, Siyasi bir POLEMİK yaratmaya yönelik açıklaması, BELEDİYE’YE karşı hedef alma, BAŞKAN KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN Bey’e karşı bir muhalefetlik cephesi oluşturma gayreti olarak, VATANDAŞLARDAN TEPKİ Aldı….

NAZİLLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI olarak da ,….

Kooperatif Başkanı eski MHP Belediye Meclis üyesi ve Başkan olduktan sonra ÖZTUNÇLAR İnşaat ve şirketler sahibi Dursun Öztunç için de bir çok adli ve idari soruşturmalar olduğu, konunun hassasiyeti açısından SORUŞTURMANIN GİZLİLİĞİ ESAS ALINDIĞI Gelen bilgiler arasında.

Eski Nazilli Mhp Belediye Başkanı Haluk Alıcık döneminde yönetilen NAZİLLİ ile ;şuan böyle …..UYGULAMA, USUL, İDARE, GÖRMEZDEN GELME, AYRICALIK OLMAYACAĞI vs. bir basit olayla gün yüzüne çıktı.

HABER :ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANS

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here