Ana sayfa Gündem Nazilli’nin incisi Ekim ayında açılıyor

Nazilli’nin incisi Ekim ayında açılıyor

7
0

Nazilli’nin incisi Ekim ayında açılıyor
Yeni Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Naci Topsakal, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.
Yeni Yapı A.Ş. ve Nazilli Belediyesi’nin ortak girişimi olan İnci Yaşam Projesi’nin Ekim ayında açılışının yapılacağını kaydeden Topsakal, tarihin en düşük kredi oranı olan 0,64 faiz oranı ile 180 ay vadeli kampanya satışlarının başladığını belirtti.
Kampanya detayları ile ilgili bilgi veren Topsakal; “Ülkemizde tarihi ve çok avantajlı bir kampanya başlattık. Bu kampanya ile satışlarda inanılmaz bir artış yaşadık. İnci Yaşam projesi satışlarının 1-2 ay içinde tamamen biteceğine inanıyoruz. Kampanyamızda yer alan %15 şirket indirimi, 12 ay ödemesiz ve 0,64 oran ile 180 ay vade seçeneği inanılmaz cazibe oluşturmaktadır” sözlerini kaydetti.
Ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Özcan; “Vatandaşlarımızın İnci Yaşam’a fevkalade ilgisinden memnunuz ve bu ilginin giderek artacağına inanıyoruz. Nazillimizde gerçekleştirilen en büyük projelerden biri olan İnci Yaşam’ın açılışını gerçekleştirecek olmaktan dolayı heyecanlıyız” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here