Ana sayfa Yerel Haberler ÖR-KOOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜRÜ ŪNAL ÖNAL ‘DAN DEVRİM GİBİ...

ÖR-KOOP YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜRÜ ŪNAL ÖNAL ‘DAN DEVRİM GİBİ AÇIKLAMA…

515
0

ÖR-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ünal Önal TÜRKİYE’NİN İçinden geçtiği bu zorlu süreçte , kooperatif olarak, üreticimizin , DE , tüketicimizinde , DEVLETİ , mizinde YANINDA hizmetinde olduklarını söyledi. Enflasyon’la top yekün mücadele ettiklerini, üzerlerine düşen sorumluluk bilinci , prensibi , ile fiyatlari ELLERİNDEN geldiğince düşürdüklerini belirtti.
Kooperatifimiz ve üreticilerimiz tarımsal ve hayvancılık alanında çok zorlu ekonomik şartlarla üreticilerimizle BİRLİKTE kooperatifimizi Ör-Koop olarak büyümeye daha ileriye dönük gelişmeye üreticilerimiz ortaklarımız çalışanlarımızla birlikte daha aydınlık yarınlara kavuşabilmek İÇİN CANLA BAŞLA çalışıyoruz .

Devletimiz üreticilerimize destekleme primleri ile teşfik etmekte olup bizlerde kooparatif olarak üreticimizin HER daim maddi manevi desteğimizi ve üreticilerimiz bilgilendirme maksatlı 7/24 HER ZAMAN HER YERDE yanlarında huzur ve güvende olduklarını hissettirebilmek İÇİN çalışmalarımızı tüm personelimizle birlikte çalışma gayreti ve sevincini yaşamaktayız.

Kooperatifimiz bünyesinde Gıda Mühendisimiz , Teknik elemanlarımız , tüm personelimizle birlikte en iyi hizmeti kalite ve başarıya ulaşabilmek İÇİN çok büyük özveri İLE çalışmaktayız . BU SEBEPLE ORTAKLARIMIZ , ÜRETICILERIMIZ VE HALKIMIZIN COK BUYUK TEVEHCÜHLERİ İLE ŞAHSIMA KOOPARATİFİME VERDİKLERİ DESTEK İÇİN MÜTESEKKÜRŪM OMUZUMA ALDIGIM BU AĞIR SORUMLULUGUN BİLİNCİNDE OLMAKLA BİRLİKTE BÜTÜN PERSONELİMLE BİRLİKTE LAYIK OLMAYA CALISIYORUM TURKIYE’NİN İÇERİDEN VE DISARIDAN GELEN HER TÜRLÜ TEHDİT VE EKONOMİK YANSITMALARINA KARSI ÖR -KOOP YONETIM KURULU BASKANI VE GENEL MUDURU ÜNAL ÖNAL OLARAK DEVLETİMİN VE MİLLETİMİZİN EMRİNDE HİZMETİNDE DAHA AYDINLIK VE GÜZEL YARINLAR İÇİN CANLA BASLA CALISMAYA DESTEK OLMAYA PRENSİP EDİNDİK .

BİZLER BÜTÜN PERSONELİMİZLE BİRLİKTE KENDİ İMKANLARIMIZLA ORTAKLARIMIZ URETİCİLERİMİZ İLE BİRLİKTE BÜTÜN EKONOMİK ZORLUKLARA GÖĞÜS GERMEYE CALISIYORUZ URETİCILERİMİZİN NE KADAR ZORLU EKONOMIK SIKINTILAR YASADIKLARINI ÇOK IYI BILEN BIR KOOPARATİFİZ BİZLER ÜRETİCİLERİMİZLE BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE AYAKTA KALMA MÜCADELESİ VERİYORUZ .

DEVLETİMİZDEN’DE KOOPARATİF OLARAK SİGORTA VERGİ STOPAJ VE DESTEKLEME TALEPLERİMİZ HAKLI OLARAK İSTİYORUZ
KOOPARATİFİMİZ KURULDUĞU GÜNDEN BUGUNE , ÜRETİCİLERİMİZİN VERMİŞ OLDUGU ÜRÜNLERE KARŞI , HER ŞEY KAYIT ALTINDA OLMAKLA BİRLİKTE FATURALANDIRMA YÖNTEMİ OLARAK GORUNEN STOPAJ KESİNTİ KAYIT BELGESİ İLE SGK EMEKLİLİK , HİZMET SÜRESİ SIGORTA BASLANGIC TARIHI KABUL EDİLMESI İLE BAĞKUR BORCLANMASI İLE EMEKLİ OLMA OLANAĞI CIKMIS , BU SEBEPLE EMEKLİ OLAN BİR ÇOK KOOPARATİFİMİZ ÜYESI ÇOK BÜYÜK BİR SEVİNÇ VE EMEKLİLİK DUYGUSU YASAMISLARDIR .

BİZLER KOOPARATİF OLARAK ÖR-KOOP NAZİLLI VE ÇEVRESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPARATİFİ ÜRETİCİLERİMİZ , BİZLERİ KAYITLI OLDUKLARI İÇİN 0,15 SÜT DESTEKLEME PRİM ALIRLARKEN KOOPARATİF BİRLİKLERİNE VERMEYEN URETİCİ İSE 0,007 DESTEKLEME ALMISLAR KOOPARATİFİMİZ BÜNYESİNDEKİ ÜRETİCİLERİMİZ 0,08 DAHA FAZLA DESTEKLEMEDEN YARARLANMISLARDIR BU SEBEPLE BÜTÜN ÜRETİCİLERİMİZE KOOPARATİFİMİZE ORTAK OLMALARI KENDI MENFAATLERINE OLMAKTADIR .
TARSIM TARIMSAL VE HAYVANCILIK SIGORTA GUVENCE ZARURETINI HALKIMIZI ANLATMA BİLİNCİ VE KARARLILIGI İLE HALKIMIZI HER ZAMAN BİLGILENDİRMEYE AYDINLATMAYA VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAYA GAYRETİ VE ÇABASI İÇERİSİNDEYİZ .

ÖZNAZ HABER İMTİYAZ SAHİBİ ALPEREN ÖZİŞ ‘E BU RÖPORTAJ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here