Ana sayfa Gündem ÖZAKCAN’DAN OVAEYMİR MAHALLESİ’NDE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

ÖZAKCAN’DAN OVAEYMİR MAHALLESİ’NDE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

315
0

ÖZAKCAN’DAN OVAEYMİR MAHALLESİ’NDE SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan Ovaeymir Mahallesi’ni ziyaret etti. Özakcan ziyaretinde mahalle halkına içerisinde yüzme havuzunun da bulunacağı modern bir spor kompleksinin müjdesini verdi.

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Özakcan, Ovaeymir Mahallesi’ndeki vatandaşlarla buluştu. Efeler Belediyesi olarak bugüne kadar yaptıklarını anlatan Özakcan, seçilmesi halinde yapacaklarını da vatandaşlarla paylaştı. Aydın’ın büyükşehir olması ile sıfırdan bir belediye kurduklarını kaydeden Başkan Özakcan, “Bugüne kadar Aydın milletvekilliği yaptığım dönem dahil hiç kimseyi ötekileştirmeden tüm insanlara eşit hizmet ettim.  2014 yılında göreve geldiğim gün bir kazmamız, küreğimiz dahi yokken bugün 30’u aşkın iş makinemiz ile 300 bin nüfuslu Efeler ilçesine hizmet eder hale geldik. Tüm bunları yaparken de vatandaşlarımızda yüzde 80’lere varan bir memnuniyet ve güven yarattık” dedi.

“EN BÜYÜK ADALETSİZLİĞİ KILIÇDAROĞLU YAPTI!”

Konuşmasında Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Başkan Özakcan, “Yıllarca emek verip, hizmet ettiğim ve 2014 yerel seçimlerinde aday gösterilerek başkanlığa seçildiğim Cumhuriyet Halk Partisi tarafından büyük bir haksızlığa uğratıldık. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olan hanımefendi başta olmak üzere bazı milletvekillerinin de aleyhimize olan girişimleri ile bu seçimlerde de aday olmamız engellendi. Kılıçdaroğlu ‘hak, hukuk, adalet’ diyerek 430 kilometre yürüdü ama en büyük adaletsizliği de kendisi yaptı. Bu adaletsizlik sadece Aydın’ın Efeler ilçesinde yaşanan bir olay değil. Türkiye genelinde de bizim gibi haksızlığa uğrayan bir çok başkan var. Bize yapılan bu haksızlık şahsıma yapılmış bir haksızlık değil, tüm Efeler halkımıza yapılmış bir haksızlıktır, adaletsizliktir. İnanıyorum ki 31 Mart’ta Efeler halkımız demokrasinin ve halkın seçme iradesinin ne demek olduğunu gösterecektir” diye konuştu.

SPOR KOMPLEKSİ MÜJDESİ VERDİ

Konuşmasının sonunda seçilmesi halinde hayata geçireceği projelerden bahseden Özakcan, Ovaeymir ve Osman Yozgatlı Mahallelerinin birincil önceliği olacağını kaydetti. Ovaeymir Mahallesi’nde içerisinde yüzme havuzunun da bulunacağı modern spor kompleksinin müjdesini veren Özakcan, “Burada su kanalının alt kısmında belediyemize ait bir alan var. Bugüne kadar oraya herhangi bir yatırım yapma olanağımız olmadı. Yazın sıcaktan bunalan bir çok gencimizin serinlemek için su kanalına girdiğini ve zaman zaman üzücü olayların yaşandığını biliyoruz. Can kaybı ile sonuçlanabilecek kazaları önlemek adına Ovaeymir Mahallesi’ne içerisinde yüzme havuzunun da bulunduğu spor kompleksi kazandırmayı planlıyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem hep birlikte yine bir araya gelerek spor kompleksimizin kurdelesini kesmek nasip olur” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here