Ana sayfa Gündem Sayın’dan gazetecilere tehdit

Sayın’dan gazetecilere tehdit

33
0

İsabeyli Şırlanspor Başkanı Taner Sayın, “Hepinizi yerle bir ederim” diyerek gazetecileri açık açık tehdit etti. Sayın, muhabirimizi yönelik de ağza alınmayacak küfürler savurdu.

mask

“ANAM AVRADIM OLSUN…”
Ancak haberimizin mürekkebi kurumadan AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim‘e yakınlığı ile bilinen hatta O’nun kontenjanından belediye meclis üyesi seçilen Sayın’dan hiç beklenmedik bir karşılık aldık. Söz konusu iddianın haberde geçmesinden rahatsız olduğu anlaşılan Sayın, muhabir arkadaşımızı arayarak ağza alınmayacaklar kelimeler kullandı. Hakkında bir daha haber yazılmamasını isteyen Sayın, “Ben sana şunu söyleyeceğim. Çok sinirli bir adamım tamam mı? Benim Allah’tan başka kimseden korkum yok. Bak birader, benim adresim belli, İsabeyli’deyim. Anam avradım olsun hepinizi yerle bir ederim.” dedi.

AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER
Sadece işini yapan muhabirimize tehditler savurmaya devam eden Sayın, “Bir daha ikaz etmeyeceğim, gelirsem tekme tokat girerim. Seni tembihlemek için aradım bak.” ifadelerini kullandı. Kendini savunmak isteyen muhabir arkadaşımıza konuşma fırsatı vermeyen Sayın ardından haberde yazılmasını uygun görmediğimiz küfürler savurarak sinirli bir şekilde telefonu kapattı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here