Ana sayfa Gündem “SEN BİZİM MESUT ABİMİZSİN”

“SEN BİZİM MESUT ABİMİZSİN”

242
0
blank

“SEN BİZİM MESUT ABİMİZSİN”

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti(DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, seçim çalışmaları kapsamında eski sanayi esnafını ziyaret etti.

Göreve geldiği günden buyana her fırsatta esnafı ziyaret eden Başkan Özakcan’a esnaflar,” Bizi hiç unutmadın, her zaman yanımızda oldunuz. Bizde sizin yanınızdayız” sözleriyle desteklerini dile getirdiler.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılanan Efeler Belediye Başkanı ve DP Başkan Adayı M. Mesut Özakcan,” Sizlerin de bildiği gibi hemşehrilerimizin her zaman sorunlarını dinleyen, çözüm üreten belediyecilik anlayışımızla 5 yıldır siz Efeler halkımıza hizmet ettik. Sizlerin vermiş olduğu desteğe güvenerek ve işin ehli olarak, tekrar sizlere bir 5 yıl daha hizmet etmek için aday oldum. Kurmuş olduğumuz gönül bağımız var. Biz büyük bir aileyiz ve bu ailenin bir bireyi olarak 31 Mart Yerel Seçimlerinde sandıkta da birlikte olalım” diyerek esnaftan destek istedi. Özakcan’ın tekrar aday olmasına sevinen vatandaşlar, “ Sizi seviyoruz başkanım. Sen bizim Mesut Abimizsin. Değil kırat, kırk tane parti de değiştirsen biz seninleyiz. Üzerimize düşen bu desteği ve sevgiyi sandıkta da göstereceğiz” diyerek destek ve sevgilerini dile getirdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here