Ana sayfa Gündem Başkan Özcan’dan bayram mesajı

Başkan Özcan’dan bayram mesajı

21
0
Başkan Özcan’dan bayram mesajı
Başkan Özcan’dan bayram mesajı

Başkan Özcan’dan bayram mesajı

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, ilçenin tamamında Kovid-19 önlemlerinin alındığına dikkat çekerek Türk ve İslam Dünyası’nın bayramını kutladı.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Özcan mesajında; “Sevgi, dayanışma ve kaynaşmanın en güzel şekilde idrak edildiği bayramlar, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Birliğimize, bütünlüğümüze ve kardeşlik hukukumuza kastedenlere en iyi cevabı bayramda birbirimizi severek, barışarak ve kucaklaşarak vermeliyiz” sözlerini kaydetti.
Kurban Bayramı öncesi Nazilli’nin tüm mahallelerinde Kovid-19 önlemlerinin alındığını vurgulayan Özcan, “Mezarlıklarımızda ve kurban kesim alanlarımızda gerekli çalışmaları yaptık. Vatandaşlarımızın modern ve sağlıklı koşullarda kurbanlarını kesmeleri için mezbaha tesisimiz bayram boyunca açık olacak” ifadelerine yer verdi.
Tüm vatandaşların bayram süresince pandemi kurallarına riayet etmesinin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Başkan Özcan “Tüm Nazillili hemşerilerimin, Türk ve İslam Dünyası’nın Kurban Bayramı’nı kutluyor, huzur içinde nice bayramlar geçirmelerini diliyorum” dedi.