Ana sayfa Gündem Başkan Özcan’dan sağlık çalışanlarına 1 Mayıs sürprizi

Başkan Özcan’dan sağlık çalışanlarına 1 Mayıs sürprizi

5
0
Başkan Özcan'dan sağlık çalışanlarına 1 Mayıs sürprizi
Başkan Özcan'dan sağlık çalışanlarına 1 Mayıs sürprizi

Başkan Özcan’dan sağlık çalışanlarına 1 Mayıs sürprizi

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla Nazilli Devlet Hastanesi çalışanlarına sürpriz yaptı.

Pasta alarak hastane girişinde temizlik görevlileri ve sağlık personelleriyle karşılaşan Başkan Özcan, tüm dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinde özveri ile çalışan tüm işçilerin gününü kutladı.

İşçilerin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini söyleyen Başkan Özcan, “Bugün özellikle içinde bulunduğumuz süreçte büyük fedakarlık gösteren sağlık emekçilerimize moral vermek, onları bir nebze olsun mutlu etmek için böyle bir sürpriz yapmak istedik. Tüm dünyada işçi ve emekçilerin insan onuruna yakışır bir şekilde alın terinin karşılığını alacağı, iş kazalarının ve şiddetin yaşanmadığı, umut dolu ve sağlıklı günler diliyor, başta Nazillimiz olmak üzere güzel ülkemizdeki tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nı yürekten kutluyorum” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here