Ana sayfa Gündem BÜYÜKŞEHİR ACARLAR’DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUYOR

BÜYÜKŞEHİR ACARLAR’DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUYOR

4
0
BÜYÜKŞEHİR ACARLAR'DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUYOR
BÜYÜKŞEHİR ACARLAR'DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUYOR

BÜYÜKŞEHİR ACARLAR’DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan koronavirüs salgınına karşı önlemlerine devam ederken bir taraftan da salgından etkilenen ailelerin yanında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi, İncirliova’nın Acarlar Mahallesi’nde koronavirüs görüldüğü için karantina altına alınan ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Koronavirüs salgını Türkiye’de görülmeden çok önce Aydın’da salgına karşı önlemler almaya başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi aynı duyarlılığı salgından etkilenen ailelere de gösteriyor. Sokağa çıkmaları yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını sosyal belediyeciliği tam anlamında uygulayarak yerine getiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi de koronavirüs salgınından etkilenen Acarlar’da aynı çalışmayı yürütüyor.

Başkan Çerçioğlu: Vatandaşlarımızın yanındayız Aydın’da desteğe ihtiyacı olan her eve ulaştıklarını ve ailelerin ihtiyaçlarını yerine getirdiklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Vatandaşlarımızın sağlığı en önem verdiğimiz konu. Umuyoruz ki Acarlar’da da bu karantina sürecini bir olumsuzluk yaşanmadan atlatacağız. Şimdiye kadar olduğu gibi karantina süresince de Aydın Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here