Ana sayfa Manşet ESNAF MESUT ABİSİNİ BAĞRINA BASTI

ESNAF MESUT ABİSİNİ BAĞRINA BASTI

72
0

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, halkla buluşmalarına devam ediyor.

Halk odaklı belediyecilik anlayışı ile 5 yıldır Efeler halkının büyük sevgisini kazanan Başkan Özakcan, Ata Mahallesi’ndeki Perşembe pazarında vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile sıcak ve samimi anlar yaşadı.

Vatandaşlar ve esnafın yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Özakcan, vatandaşların ve esnafın sorun ve dileklerini dinleyerek uzun süre sohbet etti. Halk odaklı belediyecilik hizmetinin karşılık bulduğunu görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Başkan Özakcan, “Bildiğiniz gibi pazarcı esnafımızın yer tahsis bedelini yüzde 18 oranında indirerek ticaretlerine belli bir destek verdik. İnşallah yeni dönemde de esnafımıza, vatandaşımıza hayatlarını direkt etkileyecek destekler vermeye devam edeceğiz. Halk odaklı belediyeciliği çok daha yukarılara çekeceğiz ” dedi.

SANAYİ ESNAFINI UNUTMADI

Başkan Özakcan, pazar yeri etrafındaki sanayi esnafını da unutmadı. İş yerlerine tek tek giderek esnaflarla tokalaşan Özakcan, tam destek sözü aldı.

Özakcan ziyaretlerinin ardından seçim otobüsü ile şehir turu yaparak vatandaşlara hayırlı günler, esnaflara hayırlı işler diledi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here