Ana sayfa Gündem Hayırsever vatandaşlardan hastaneye solunum cihazı bağışı

Hayırsever vatandaşlardan hastaneye solunum cihazı bağışı

5
0
Hayırsever vatandaşlardan hastaneye solunum cihazı bağışı
Hayırsever vatandaşlardan hastaneye solunum cihazı bağışı

Nazilli Devlet Hastanesi’ne Nazilli Ticaret Borsası, hayırsever İşadamları ve AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından yaklaşık olarak 700 Bin TL değerinde olan ve özellikle yoğun bakım ünitelerinde hastaların solunum desteğinde kullanılan 17 adet ventilatör cihazı bağışı yapıldı.

Bilindiği üzere Ventilatör (Solunum) cihazlarının özellikle koah, zatüre, beyin kanaması ve ağır travma geçiren hastaların tedavisi aşamasında, tedavinin başarıya ulaşmasında çok önemli bir etkisi vardır. İlimizde özellikle Covid-19 pandemisi süreci içerisinde birçok hayırsever vatandaşımız ve STK’lardan destek mesajları almaktayız. Bu değerli katkı ve mesajlar en çok ihtiyacımız olan ‘’yüce milletimizin gönül desteğinin’’ vurgulanması açısından son derece kıymetlidir.

Bu kapsamda özellikle Nazilli ilçemizde Devlet Hastanemize 17 Adet ventilatör (Solunum Cihazı) ve hasta başı monitör gibi pandemi sürecinde çok değerli tıbbi cihazlarını bağışı yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiştir. Tüm bu süreçte emeği geçen tüm devlet büyüklerimize ve hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here