Ana sayfa Gündem İYİ PARTİLİ KADINLARDAN EMEKÇİ KADINLARA TAM DESTEK

İYİ PARTİLİ KADINLARDAN EMEKÇİ KADINLARA TAM DESTEK

139
0
İYİ PARTİLİ KADINLARDAN EMEKÇİ KADINLARA TAM DESTEK
İYİ PARTİLİ KADINLARDAN EMEKÇİ KADINLARA TAM DESTEK

İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Kadın Kolları Başkanı Gonca Yelkovan beraberinde partililerle birlikte Nazilli’de Çarşamba günleri kadın üreticiler tarafından kurulan Emek Pazarı’nı ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta A takımını belirleyen İYİ Parti Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gonca Yelkovan, İYİ Partili kadınlarla çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor.
İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Kadın Kolları üyeleri ile Nazilli Kadınları Emek Pazarı’nı ziyaret eden Yelkovan; “Çalışan, üreten, güçlü kadınlarımızla daha iyi bir Nazilli ve daha iyi bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” diyerek Nazilli’de büyük küçük demeden üreten tüm kadınlara her zaman destek vereceklerini vurguladı.
Üretici kadınlara kahve hediye eden Yelkovan; “Bu sene kadınlar günü bizim için erken başladı öncelikle Muhasebeciler haftası ve kadınlar gününü birleştirip Mali müşavir bayanlarımıza çiçek takdim ettik ve onlarla sorunları hakkında konuştuk ayrıca mesleklerinden dolayı esnafımızın sorunlarına ve piyasadaki daralma konularını da konuştuk. Daha sonra Nazilli Belediyesi ve Nazilli Kadınları işbirliğiyle Çarşamba günleri kurulan kadın emeği pazarını ziyaret ettik. Onların sorunlarını ve isteklerini dinledik. Çok enerji dolu ve verimli geçti. Biz Kadınlar gününü bir hafta gibi ele alacağız farklı gruplardan ulaşabildiğimiz herkesle diyaloğumuz sürecek. Esnafımızın sorunlarını çözemeyecek bile olsak en azından duyurabiliriz. Tüm sorun ve isteklerimiz sosyal medyadan yayınlanacak. Etkinliklerimiz sürecek. Tüm kadınlarımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.” ifadesini kullandı.

Kadın Kolları’nın kurulması ile İYİ Parti Nazilli İlçe Teşkilatı’nın gücüne güç kattığını vurgulayan İlçe Başkanı Cihat Öztürk; “Bizler dün olduğu gibi bugün de esnafımızın, üreticilerimizin yanındayız. İYİ Parti olarak her zaman sahada çalışmaya, seçmenlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kurulduğu günden itibaren büyük bir enerji ve heyecanla çalışan Kadın Kollarımızın kentimizde çok iyi işlere imza atacağından hiçbir şüphemiz yok” diye konuştu.