Ana sayfa Gündem KİM BU FATİH…MURAT KAPLAN HAN…

KİM BU FATİH…MURAT KAPLAN HAN…

328
0

MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH, FATİH SULTAN MEHMET HAN GİBİ AYDIN NAZİLLİ BAĞRINDAN BİR FATİHİN TORUNU MURAT KAPLAN HAN ADAM İŞTE BU ADAM…NAZİLLİ’NİN BAĞRINDAN ÇIKMIŞ ADAM GİBİ ADAM İŞTE BU ADAM, BİRLİK VE BERABERLİK VURGULARI İLE EKİP VE KADROSUYLA AYIRIM VE AYRIŞTIRMA YAPMADAN BİR BÜTÜN OLARAK NAZİLLİ TİCARET BORSA BAŞKAN ADAYI OLARAK SİZLERİN TEVECCÜHÜ ISRARI İLE SİZ KIYMETLİ ÜYELERİMİZİN KARŞISINA ÇIKTIM. ADAY OLDUM.

ŞAHŞIM OLARAK HER NE KADAR İŞ YOĞUNLUĞUM OLSADA SİZLERİN SAYGI DEĞER ÜYELERİM BU ONURLU, ŞEREFLİ BİR GÖREVE BEN SİZLERİN TALEP, ARZU, İSTEK VE LAYIK GÖRMENİZLE ADAY OLDUM. TAKDİR SİZLERİNDİR BEN SİZLERİN İÇERİSİNDEN GELMİŞ SİZLERDEN BİRİ OLARAK HER ZAMAN BİLİYORSUNUZ BİRLİK, BERABERLİK, DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ İLE HEP YANINIZDAYDIM.

HİÇBİR ZAMAN AYIRIM YAPMADAN BİRLİK VE BERABERLİK VE SAĞDUYU VE SİZLERDEN BİRİ OLARAK HEP YANINIZDA VE HER ZAMAN YANINIZDA OLDUĞUM İÇİN SİZLER BENİ BU SORUMLULUĞU ALMAM İÇİN ISRAR VE TALEPLERİNİZ OLDUĞUNDAN ŞAHŞIM, EKİBİM BU GÖRDÜĞÜNÜZ BABAYAĞİTLERLE ALNIMIZ AK,YÜZÜMÜZ PAK BU SORUMLULUĞU OMUZLARINDA TAŞIYACAK GÜÇ VE KUDRETE SAHİP OLARAK DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE YANINIZDAYIM.

HİÇ ŞÜPHEM YOK Kİ ÜYELERİMİZİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNUN BANA DESTEK VE OYLARIYLA BU BAŞKANLIK MAKAMINA SİZLERİN İSTEK,TEVECCÜH VE ARZULARIYLA BU SORUMLULUK BİLİNCİYLE YANINIZDA. HER ZAMAN, HER DAİM BİR KARDEŞİNİZ, BİR ARKADAŞINIZ, CANDAN ÖTE CAN GÖRMENİZDEN ÖTE BİLMENİZDEN ONUR, GURUR, ŞEREF DUYUYORUM. SİZLERİN ŞAHŞIM, EKİBİM VE SİZLER HEP BERABER BU KARŞILAMANIZDAN ÖTÜRÜ DUYGULARIMI TELAFUZ EDEMİYORUM,HEPİNİZ İYİKİ VARSINIZ.İNŞALLAH NAZİLLİ TİCARET BORSA SEÇİMLERİNDE MAVİ LİSTE İLE SİZLER, BİZLER, HEPİMİZ, HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE, BAŞARI VE PROJELERLE ZAFERE KOŞACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUM.

BUGÜNE KADAR DURUŞUM NASILSA YARINLARDADA FARKLI OLMAYACAĞIMI BİLYORSUNUZ, MAVİ LİSTE İLE 1 EKİM’DE SİZLER KAZANACAKSINIZ. HEPİNİZE ŞİMDİDEN SONSUZ SAYGI, SEVGİ VE MİNNETLERİMİ SUNUYORUM. İYİ Kİ VARSINIZ MURAT KAPLAN, NAZİLLİ TİCARET BORSA BAŞKAN ADAYI .

HABER KAYNAĞI:ÖZNAZ HABER YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ