Ana sayfa Uncategorized MILLIYETÇİ HAREKET PARTİSİ MHP AYDIN İL BAŞKANI HALUK ALICIK RAMAZAN...

MILLIYETÇİ HAREKET PARTİSİ MHP AYDIN İL BAŞKANI HALUK ALICIK RAMAZAN AYINI KUTLADI

16
0

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Ramazan ayını kutladı. Alıcık mesajında birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu yaptı.
Müslüman aleminin en önemli ayı olarak kabul edilen Ramazan ayının ülkeye huzur ve kardeşlik getirmesi dileklerinde bulunan Alıcık, mesajında şunlara yer verdi; “ Nefsin terbiyesiyle birlikte, fiziki açlığın manevi doygunlukla telafi edildiği, amellerin halis niyetlerle tazelenip tahkim edildiği sabır ve tevekkül ayı ramazan’a kavuştuk.
Gönüllerin hürmet ve hatırlatmayla coştuğu, küslük ve dargınlıkların kavuşma ve kucaklaşmayla onarıldığı barış, kardeşlik, vuslat iklimi Ramazan ayı hoşgeldin.
Ramazan Kur’an ayıdır.
Kötülükten arınmak için Ramazan bir fırsattır.
Af ve bağışlanmak için Ramazan bir dönümdür.
Ramazan ayı hepimizin kurtuluşa ermesinin manevi anahtarıdır.
Bu mübarek ayda, üzerimize yağan rahmetten istifade etmek en büyük arzumuzdur.
Yüce Rabbim, yardım ve himayesini üzerimizden esirgemesin.
Sofralarımızın bereketini artırsın, Oruçlarımızı kabul etsin.
Manevi ikram ve bereketiyle müşerref olacağımız Ramazan-ı Şerife’mizin mübarek olmasını; hemşehrilerine, cefakar dava arkadaşlarıma, Türk milletine , Türk-İslam dünyasına ve tüm insanlara; hayır, huzur, sükûnet ve dirlik getirmesini niyaz ediyorum.
Salgının en aza çekilerek hayatın normale dönmeye başlaması ve Ramazan Bayramı’nda kucaklaşmak yürekten temennimdir. Bunun için Maske-Mesafe-Temizlik kurallarına dikkat edelim.
İftarımızı açarken, birliğimizle, milli ve manevi değerlerimizle ve hemşeriliğimizle iftihar edelim.” ifadelerini kullandı.