Ana sayfa Uncategorized NAZİLLİ,DE BÜYÜK SKANDAL…KAYMAKAM MI BÜYÜK,GAZETECİ CEMİYETİ Mİ BÜYÜK…

NAZİLLİ,DE BÜYÜK SKANDAL…KAYMAKAM MI BÜYÜK,GAZETECİ CEMİYETİ Mİ BÜYÜK…

1185
0

Nazilli Belediyespor Kulübü 8 Milyon TL. borç batağında ,kongre kararı almasının ardından,yeni bir yönetim arayışı içinde,ortak karar ve tek liste ile,gidilen,kongrede gergin anlar yaşandı.

Kongre kararı alan, 140 yıl hapis cezası ile ,yargıtay,da temyiz,de dosyası olan,Özgen Türker kulüp başkanı olarak,gidilen kongrede,eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Nazilli Kaymakamı İbrahim Küçük katılımları,eski ve yeni yönetim,basın mensupları ile birlikte,gayet sakin bir ortamda başlayan,toplantı,yerine TARİHE NOT DÜŞÜLECEK ŞEKİLDE BİR SKANDAL İLE noktalandı.

Kaymakam İbrahim Küçük bey,eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık bey,kulüp başkanı Özgen Türker konuşmalarında,Yerel Basındaki bazı gazete haberlerinde,Nazilli Belediye Spor hakkında olumsuz,moral ve motivasyona bozulması,olarak görülen haberler yazılmasının,futbolda ve taraftarlar arasında,olumsuz etkiler oluşturduğunu,maçlara,da bunların yansıdıklarını ,başarısız geçen,futbol sezonunda,bunların,da etkili olduğu hususunda ,görüş ve düşüncelerini,çok büyük bir samimiyet,sağ duyu,öz eleştiri olarak yapmışlardı.

Elbette basın mensubu,gazeteci arkadaşlar,hepside Nazilli Belediye Spor olarak,maçlara sürekli takip edip,objektif olarak,gördüklerini,yaşananları,olumlu ve olumsuz her şeyi,görüntü ve yazıları ile,haber olarak,kamuoyuna sundular.Sahada futbol oynayanda,basın mensupları değildi,kulüp,ü kötü yönetenlerde basın mensubları değildi,hatta Nazilli Belediye Spor kulübünden,300 Bin TL. alacaklı olan,da basın mensupları değildi….Bu bağlamda,eleştiri okları basın mensubu gazetecilere,dönünce,Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ümit Özmen beyde, bizler günah keçisi değiliz,7/24 haberden habere koşuyoruz,ne görüyorsak ona yazıyoruz,siparişle haber yazmıyoruz,yazmıyacağız ,gerçekler yazılmayıp,birilerinin hoşuna gidecek diye,gerçeklerin üzerine görmezlikten gelemeyiz, diye basın mensubu gazeteci arkadaşlarına savunmaya almıştı.

Bu durum,dan ötürü,Sayın Kaymakam bey,in,eski Belediye Başkanı Haluk Alıcık bey,in ve 10 yılda birden bire ,Milyonluk iş adamı olan Özgen Türker,in Özür dilemelerini isteyen Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ümit Özmen bey,TARİHE NOT DÜŞÜLECEK ,kimine göre skandal,kimine göre ultimatan olarak,demeç verdi.Şimdi Kaymakam bir Mülki Amir,elbette Büyük….ama Basın Mensubu Gazeteci,lerde….elbette bir ağırlıkları var,HER ŞEY SAĞ DUYU…

Haber Kaynağı Nesime Topçu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here