Ana sayfa Uncategorized NAZİLLİ,DE MUHTEŞEM KONSER

NAZİLLİ,DE MUHTEŞEM KONSER

46
0

Nazilli Belediyesi tarafından 5 Eylül Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Ufuk Yıldırım ve Çelik konserine yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

Nazilli’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Nazilli Belediyesi unutulmaz bir konsere imza attı.

1990’lı yılların efsane pop sanatçısı Ufuk Yıldırım ve Çelik’in sahne aldığı konserde nostalji rüzgarı esti.

İstasyon Meydanı’nda düzenlenen konserde binlerce kişiyle birlikte şarkılara eşlik eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazilimizin kurtuluşunu iki güne yayılan etkinliklerle kutladık. Bu güzel anlarda bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Bu topraklar çok büyük acılar çekti. Hepsinin üstesinden el birliğiyle geldik. Bugünkü sıkıntılarımızı da aynı şekilde aşacağız. Nazilli’miz her şeyin en iyisine layık, iyi ve güzel şeyler oluyor olmaya da devam edecek” diye konuştu.

90’lı yıllarda büyük ün kazandığı‘Yaradana Yalvartma’ isimli şarkısıyla sahneye çıkan Ufuk Yıldırım yaklaşık 1 buçuk saat boyunca persormans sergiledi.

Havai fişek gösterilerinin ardından sahne alan ünlü sanatçı Çelik ise, Hercai, Dilberim, Cici Kız, Kızımız Olacaktı ve daha pek çok sevilen şarkısını Nazilli halkı için seslendirdi.

Sanatçılara çiçek takdim eden Başkan Özcan, programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here