Ana sayfa Gündem THY Aydın’da Çakıldı

THY Aydın’da Çakıldı

9
0
THY Aydın’da Çakıldı
THY Aydın’da Çakıldı

THY Aydın’da Çakıldı

Aydın’ın Sultanları Aydın’da voleybol resitali yaşattı. Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ligin iddialı takımlarından olan ve bütçesi Aydın’ın Sultanları’nın üç katı olan THY’yi sahadan sildi:3-0. Seyirciler 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde gelen muhteşem galibiyeti coşkuyla kutladı.

Maça hızlı başlayan Aydın’ın Sultanları Mimar Sinan Spor Salonu’daki ilk seti 25-18 önde kapattı. İlk setteki başarılı oyununu ikinci sete de taşıyan Aydın Büyükşehir Kadın Voleybol Takımı bu seti de önde bitirdi: 25-17. Bir ara geriye düştüğü üçüncü seti de 25-20 önde kapatan Aydın’ın Sultanları böylelikle bütçesi yaklaşık üç katı fazla olan THY’yi kendi evinde yenmeyi bildi.

Maçı seyircilerle birlikte izleyen Başkan Çerçioğlu, maç öncesi kadın voleybolcuların Kadınlar Günü’nü kutladı ve takım kaptanlarına çiçek takdim etti. Takımın başarılı bir oyunla THY’yi mağlup ettiğini belirten Başkan Çerçioğlu, takıma izlettikleri voleybol resitali için teşekkür etti. Maç kalabalık bir seyirci önünde oynanırken Başkan Çerçioğlu tüm Aydınlıları Avrupa kupalarına katılım mücadelesi veren Aydın’ın Sultanları’nı ileriki maçlarda da desteklemeye çağırdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here