Ana sayfa Uncategorized YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR DEDİ;

YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN TEMİNATIDIR DEDİ;

67
0

Sayın Kaymakamım,
Sayın Belediye Başkanım,
Protokolümüzün saygıdeğer üyeleri,
Çok kıymetli üyelerimiz,
Saygı değer misafirlerimiz ve basınımızın güzide temsilcileri,
Nazilli Ticaret Borsa’mızın yeni hizmet binasının açılması vesilesiyle sizlerle bir arada olmaktan son derece mutluyuz. Hizmet binamız ve sosyal tesislerimizin Nazilli’mize ve kıymetli üyelerimize hayırlar ve bereketler getirmesini diliyoruz

1966 yılından kıymetli büyüklerimiz; A. Fuat Amasya, Alim Mumcu, Hilmi Erten, Ragıp Kutsal, Emin Elgün, Mahmut Bükey, O. Zeki Gökçe, Ahmet Erkut, A. Erdoğan Sütçü ve Nuri Dokumacı’nın oluşturdukları konsey tarafından kurulan Nazilli Ticaret Borsa’mız bugün, Ege’nin en önemli ticaret merkezi haline kavuşmuştur. Hepsine Allahtan Rahmet diliyoruz. Kurulduğu yıldan bu yana aynı hizmet binasında faaliyet gösteren Nazilli Ticaret Borsa’mız, 56 yıl sonra artık üyesine yeterli gelmeyen ve konforlu hizmet sunamayan bir noktaya ulaşmıştı. Nazilli Ticaret Borsa’mızın ulusal ve uluslararası düzeydeki konuklarımızı modern bir çehreyle karşılayacağımız 40 ilden büyük Nazilli’mize yakışır bir eser kazandırmak adına Yönetim ve Meclis Kurulum ile bu projeyi başlattık. Bu üye odaklı projemizin meclisimizin oluru ve üyelerimizin desteğiyle nihayete ermesinin gururunu paylaşıyoruz.

4 dönümlük araziye kurulan Nazilli Ticaret Borsa’mızın hizmet binası, şehrimizin ticari markası olmasının yanı sıra görsel markaları arasında yer alacak. Aydın-Denizli devlet karayolu üzerinde brüt 3 bin 200 metrekare inşaat alanına sahip olan hizmet binamız; bodrum, zemin, 1. ve 2. kattan oluşuyor. Yeni hizmet binamızda çok amaçlı toplantı salonu, yönetim kurulu toplantı salonu, yönetim kurulu ve meclis başkanlıkları odaları, tescil ve kayıt bölümleri ile buğday analiz laboratuvarı bulunuyor. Hizmet binamız kullanım alanı açısından baktığımızda tamamen üye memnuniyetine ve konforuna yönelik oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve sizleri saygıyla selamlıyorum.